Hirdetés

Aktív témák

  • trance89

    őstag

    válasz dlaj #152 üzenetére

    1 dolog amiben az igo messze veri a konkurens termékeket az a kiváló útvonaltervezés mindezt pedig offline teszi, pont ezért szeretem én is mint sokan mások, a köztespontok hozzáadása, sávinfók - ezek is ma már minimumnak számítanak
    ettől függetlenül egy rakat sz@r cég a felhasználói hozzáállásuk miatt, kb 4 éve ígérgették már a hivatalos droidos igo-t (hivatalos levélben több alkalommal) és sosem lett belőle semmi erre kijöttek most egy félkész termékkel amikor már meglehetősen telített a navi piac, majd egy éves térképekkel hozzá aki pedig megveszi az a továbbiakban is ingyenesen frissítheti, na persze, 1-2 év múltán ugyanúgy le sem szarják majd azokat akik fizettek érte mint akik ios-re vásárolták meg a primo-jukat
    a sygic-nek is vannak előnyei de nem sok, pl renderelésben az egyik legjobb, akármilyen gyenge szar telón röhögve elfut, térképnézegetésnél pedig vajsimán mozog a kép, ez az igo nextgen-ről nem mondható el, szaggat mint a halál akármilyen bivaly telón is próbálom, a régebbi igo-k egész jól sikerültek, főleg a 8.3-as verziók amik még a legolcsóbb szar PNA-kon (32MB RAM, 300-400MHz proci) is vígan futottak és a mai napig tökéletesen használhatók, a primo csak a hardverigényt növelte méghozzá nem is kicsit éppen ezért nem szerettem a 8-as után, a nextgen elég jó úton halad

Aktív témák