Hirdetés

Aktív témák

  • arty

    veterán

    Google Maps és Sygic (megvettem teljes EU-t), amit használok jelenleg és nem is kívánok váltani, mert mindkettővel elégedett vagyok.

    Az IGO elkésett, nem sokat, úgy 5-6 évet. Tökéletes példa cégre, ami képtelen lépést tartani a változó világgal, a PR pedig sosem volt erősségük. Most ébredeznek, de a termékük egyszerűen nem elég jó: mondom ezt a szülinapp alapján, amit idén a frissítéskor ismét letöltöttem, de áh... az UI elavult, mintha tollas böködésre tervezték volna, kicsit a gombok (főleg nagyobb felbontásnál), lassu/nem reagál, a térkép rendering pedig mintha egy WinCE emulátorból menne, förtelmes na. Ahogy olvasom a frissítési gyakorisággal is vannak problémák, örülök, hogy ebben nem kell részt vennem.

    Sose felejtem el, hányan könyörögtek/-tünk (itt ph!-n is, kapcsoldó cikkek hozzászólásaiban), hogy legyen megvehető androidon is az IGO, csak úgy, mint IOS-en, hogy nem "jókedvünkben" warezoljuk, hanem mert "nincs más választásunk" - jött a vegyél még egy eszközt, töltögesd, tartsd naprakészen és egyébként is mocskos tolvaj, az autónavigáció a tutibiznisz, a droidos juzer túl nagy macera (lenne), stb.

    Azon csodálkozok, hogy ezek egyáltalán még léteznek, de ha eltűnnének, egy félmosolyt megeresztenék (káröröm).

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Aktív témák