Hirdetés

2018. szeptember 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) schawo

schawo
(Jómunkásember)

meh

Win7 Pro (7,5k) Win10 Pro (18,5k) Office365 Vállalati Prem (16,5k) Office 2013 Business (29k) Office 2016 Business (40k) Server2012R2 SBS2008/11 Bitcoin elfogadás http://goo.gl/GqwSTH

(#2) Roaming

Roaming
(senior tag)

A B10-ben lesz B20 is, nemde? :))

;]

"Aki forró fejjel cselekszik, az a végén megüti magát."

(#3) tixem

tixem
(PH! addikt)

Hát ezekért kár volt nyersanyagot, energiát és erőforrást pazarolni.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#4) unskillful

unskillful
(tag)

A címből hiányzik egy "L" betű.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#5) ates

ates
(kvázi-tag)

Nem tudom, hogy sírjak v. nevessek.100 - 120 k körül bőven van jobb ajánlat. 150 - 200 euro lenne a reális ár.

(#6) Roaming válasza unskillful (#4) üzenetére

Roaming
(senior tag)

lleg :DDD

"Aki forró fejjel cselekszik, az a végén megüti magát."

(#7) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Szolgáltatói kínálatban esetleg, illetve nyugaton a Sharp neve még mindig jól csenghet, habár akkor ennyi erővel a Nokia is.. / Jah, ugyanaz a kassza... ;]

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#8) Genova1983

Genova1983
(tag)

A C10 alsó kávájára simán odafért volna a selfie kamera,felesleges így a felső bevágás.

(#9) Zeki

Zeki
(PH! nagyúr)

Ehh, a régi szép világban, amikor még a japán DoCoMo kínálatában olyan mobbilok voltak, hogy a bokánkat lefostuk volna, ha csak 1 percre is a kezünkbe kerülhetnek.... most itt egy középszerű vacak drágán. Mint az LG az új telójával.

(#10) atike

atike
(PH! nagyúr)

.....ha ilyen áron fognak ilyen tudású készülékeket hozni akkor kár volt visszatérni... :(

(#11) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Snapi 630 SoC 2018-ban 300 és 400 euroért?
2700 és 2900mAh-s aksi?

Ezeknek mi a tervük? Bemutatják mesteri szinten, hogyan NEM szabad "visszatérni" a piacra? :DDD

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#12) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

"...úgyhogy nehéz megjósolni, hogy mennyire lehet sikeres a visszatérő Sharp az európai piacon..."

Nem olyan nehéz megjósolni. Semennyire. Főleg 100 rongy körül, ahol pont most készül a Xiaomi letarolni mindent a Pocophone-al.

(#13) adlersson

adlersson
(kvázi-tag)
LOGOUT blog (1)

Sajnos a japánok nem csak mobilgyártásban képtelenek rájönni, hogy egy jó márkanévvel és/vagy egy "Made in Japan" felirattal ma már semmit nem lehet eladni. :(

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#14) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Azt hiszik szimplán névvel eladják majd

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#15) Duliee válasza enginev3.0 (#14) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Igen, valamelyest ezt hiszik, mivel a Nokia készülékei is hozzájuk tartozik.

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#16) enginev3.0 válasza Duliee (#15) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Sokat nem jelent nekik

Mert ezt még én sem tudtam, pedig én szeretem a telekommunikációt.
Csak azért mert a Nokia is hozzájuk tartozik, még nem fognak több sharpot eladni

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#17) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Unalmas és drága.

(#18) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Holly Moses!

Norsk kriger

(#19) Matada2.3 válasza Cifu (#11) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Az ár mellé a küllem se valami rendhagyó, tud ennél jobbat is a sharp, max nem akar.

Finn the human

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.