Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz zombinyul #29 üzenetére

    Egyrész: Ne személyeskedj, nem vagyok elvakult, fan-nak nevezhetsz mert szeretem a platformot de azért van szemem nekem is és tudok mérlegelni, ha esetleg nem jött le a mondandóm végéből(láthatóan nem).
    Másrészt: Az 5000 SoC nagyjából 5-re csökken ha megnézzük, hogy csak a felső kategóriát frissítik droidnál.
    Harmadrészt: Megjelenési dátummal sosem dobálóznak, ha ilyen nagy fan volt akkor ezt tudhatnád, tehát az ígérgetés ezen része baromság amit állítasz. Maximum funkciókkal dobálóznak amik nem kerülnek be.
    A 950-ekről meg direkt nem mondtam semmit mert az valóban gáz, hogy úgy adták ki. Én a frissítés csúszása miatt írtam amit írtam. Mellesleg akad azért példa más platformon is a főverziók első példányánál nem kevés bug-ra, az iPhone-ok is tökéletes példák erre. Nem véletlenül javítják azt is folyamatosan, a különbség, hogy az iPhone tulajok valamiért képesek örülni a frissítéseknek a WP fanok meg fintorognak azon hogy miért nem jó alapból (ami ugye egyenlő lenne a lehetetlennel). A 950-nél is ez a helyzet. kapják ők is szolgáltatóktól függetlenül a frissítéseket ami javít a dolgokon, tehát azért itt sem olyan vérlázító a helyzet mint ahogy állítod. Az anyagminőségtől most tekintsünk el mert nem ez a téma.
    Droidnál meg egyébként is sok esetben kijön a főverzió bugokkal a csúcstelók egy részére de javítások nem érkeznek folyamatosan csak csúszva vagy egyáltalán ki sem jön némelyik. Ez mitől jobb mint a folyamatos szolgáltató független frissítések? Az hogy téged az LG-n kívül nem érdekel semmi egy dolog, nem minden droidos telefon LG és nem csak te vagy egyedül droid felhasználó, tehát ez egy akkor is létező probléma ha te nem akarod látni.
    Lehet itt egy oldalról nézni általánosságban a helyzetet, de az sosem fedi a valóságot.
    De lényeg a lényeg, azért van ok örömre mert itt még a régi készülékek is megkapják alsókategóriában is a frissítéseket és ezen a téren egyedülálló dologról beszélünk. Jelenleg akadnak bug-ok, de közel sem vészes a helyzet, tudom mert tesztelem hónapok óta a rendszert.

    (#30) Tottalino : Mondjuk az a jó az Univerzális platformban, hogy bővül a felhasználótábor a tablet és PC felhasználókkal és vonzó lesz Windows-ra is fejleszteni alkalmazásokat, ergo szélesedik az alkalmazás kínálat. Az, hogy csúcskategóriában még Continuum-mal is tudod használni az egy plusz, de alsó kategóriában attól ugyanúgy elérhetőek az univerzális alkalmazások mint felsőben, ilyen korlátozás nincs Windows-nál. Az 512-es korlát az más tészta, az 8.1-nél is volt 1-2 alkalmazásnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák