Hirdetés

2018. május 27., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Ha lesz akkor Snapdragon 450-es processzora tippelek.

Eladó moto X4 4/64: https://goo.gl/uZhBFL

(#2) gzbotii

gzbotii
(PH! kedvence)

Nokia 3310 rebootja nem csak hypeban volt nagy gurítás?
Eladások is voltak? :F

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#3) Juhaszatti válasza gzbotii (#2) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Vitték mint a cukrot. Például ebből adtak el a "butafonok" közül a legtöbbet, nyugat Európában. Az ismerőseim között is van olyan aki vett.
Bejött a Nokianak ez a húzás, hypeot generált vele, és még eladásokat is szép számmal.

(#4) RRamstein válasza ghiottone (#1) üzenetére

RRamstein
(kvázi-tag)

csúnya lenne ha 435 lenne abban is :D

(#5) Orosz Mérnök

Orosz Mérnök
(újonc)

Nekem a jelenleg is kapható 5-ös van. Mivel nem vagyok annyira hardcore felhasználó,ezért nekem nincs vele semmi problémám a mindennapokban. Szépen jönnek a frissítések,nem volt egy olyan rossz választás. Volt rosszabb és drágább telefonom is.Mondjuk az is igaz,hogy azon az áron,amennyivel nyitott,nem vettem volna meg,de előfizetés mellé már rendben volt az ára februárban.Mindenesetre kíváncsi leszek,hogy milyen lesz a folytatás. Nem volna rossz ha 32gb belső tárhelyet,legalább 3gb ramot,IP védettséget,type-c usb-t kapna.

(#6) Duliee válasza RRamstein (#4) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Miért, miben volt 435?

Csak mert a Nokia 5-ben nem.

Redmi Note 5 4/64 - coming soon

(#7) RRamstein válasza Duliee (#6) üzenetére

RRamstein
(kvázi-tag)

Akkor 430..:) igazából nincs difi a kettő között :)

(#8) Matada2.3 válasza ghiottone (#1) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

És akkor nekimegy a Moto G6-nak is. Már alapból az 5 mellett fog szólni az Android One, és lehet az árát is lejjebb tudják majd tornázni.

Finn the human

(#9) ghiottone válasza Matada2.3 (#8) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Most úgy tűnik nekem, hogy a Moto G6 vs Nokia 5 vs Galaxy A6, illetve a Moto G6 Plus vs Nokia 6 vs Galaxy A6+ a versenytársai egymásnak..

Eladó moto X4 4/64: https://goo.gl/uZhBFL

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.