Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kilua

    senior tag

    Hát szerintem ha valaki kiad 250-400ezer forintot azért nem akar annyi kompromisszumot vállalni mint amennyi itt van.

    Aki géppel dolgozik annak alapból van otthon pcje vagy laptopja és irodában sem túl menő egy dokkolt játékgépen dolgozni. Aki meg út közben szeretne egy office dokumentumra kicsit rászerkeszteni azt mobillal is megteheti ha a felhőben van, úgy hogy a mobilos programok kis kijelzőre vannak tervezve míg a windows programokat nehéz 6 coll körüli kijelzőn használni.

    Játékból régebbi/indie címek jól futnak, új játékokkal jó kérdés. A gond ott is az lesz hogy switch játékok esetén gondolnak a kis kijelzőre a fejlesztők és nagyobb a szövegméret meg egyszerűen nagyitani is lehet játék közben, míg pc játékból a legtöbb fejlesztő erre nem gondol, és mobilon sok játék szövege olvashatatlan (aki pl geforce nowt akart használni mobilon tudja miről beszélek)

    Eközben aki csak játszani akar út közben annak ott a switch lite 75ezer forintért (dokkolható switch 115, oled model meg 140) annyiért inkább vállalhatóak kompromisszumok mint 300ezer körül, emiatt nem hiszem hogy nagyon elterjednek a kézi PCk, nem hiába nem megy a ps5/xbox series x sem 200ezer forint fölé.

  • kilua

    senior tag

    válasz HavocS #25 üzenetére

    Mondjuk switchen is eshopon egész jó akciók vannak néha nem nintendo kiadású játékoknál (maga a nintendo nem nagyon akarja olcsón adni címeit, de másoknak enged akciózni) meg arra is vannak indie játékok akcióban fillérekért itt lehet nézegetni: [link]

    Illetve free2play játékokból is inkább konzolosak jönnek mobilosok helyett pl warframe, warfare, de rendes gamepaddal a mobilosok is valahogy jobbak switchen.

    (Ha már a vágyaknál tartunk, szerintem olyan mobil lenne jó mint a Sony Ericsson Xperia play volt, ha több nem gatcha f2p cím jelenne meg androidra is, nem is értem miért nem ad ki olyant egy gyártó sem még a sok névtelen kínai közül sem)

    [ Szerkesztve ]

  • kilua

    senior tag

    válasz vicze #30 üzenetére

    "GoG és MS is tök normálisan áll hozzá a játékaik fent vannak Steamen is"

    A valve sem áll hozzá normálisan, játékai nincsenek fent sem a windows storeon sem a gogon.

Új hozzászólás Aktív témák