Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz agaron #7 üzenetére

    Oszinten szolva, ha eroben meg akkuidoben kb hoz egy steam decket, az OLED kijelzo plusz a rendes billentyuzet (a felcsusztathatos modellben) nekem megerne nemi felarat a steam deckhez kepest, meg azon az aron is, hogy nincs steamOS, csak win.

    Mondjuk az is igaz, hogy most pont ugy alakult az eletem, hogy nem vennek, mert minek, otthonrol dolgozom, ha megyek valahova, az meg vagy bolt, vagy csaladdal vagy haverokkal valami program, vagy hasonlo, tehat minek, ugyse jatszanek, telefonomra se szoktam kb ranezni ilyenkor. De pre-COVID idokben kb olni tudtam volna egy ilyenert, mert napi 2*1 orat ingaztam ugy, hogy ennek a 90%-ban nem volt elerheto internet. Olvastam meg tanultam, nem volt gaz, de neha nagyon tetszett volna, ha ebben az idoben egy kis jatekkal ki tudok kapcsolni.

    Whist: Scalper arak nem erdekelnek, koszi. Szamomra elvi kerdes, ha nem elet mulik rajta, nem penzelek hienakat. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák