Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    válasz opr #13 üzenetére

    ebben vagyok én is, a késztetés csak addig tart amíg az áradozást olvasom konkrétumok nélkül :D

    vicze1: élek a gyanúperrel hogy én vagyok a hülye de nem egészen értem mit mondasz. most az ugyanolyan hardverről beszélünk.

    a driverek kérdését ebben a felállásban szerintem hülyeség feszegetni ugyanis nem releváns az összehasonlítás, hacsak nem ugyanazt a számítást végezteted natívan a két összehasonlítandó platformon.

    a nem natív rendszerhívások kérdését nyilván ismerjük, a WINE egész jól működik, az 50% teljesítményvesztést én költői túlzásnak érzem, főleg hogy van szoftver ami konkrétan a syscall translate ellenére jobban megy a platformidegen rendszeren. nyilván ez kivétel de van rá példa.

    a fut rajta minden kérdését nehezen tudom hova tenni, nyilván amit lebuildelnek valamelyik platformra az menni fog rajta. bár a windowson ha értesüléseim helyesek még mindig nincs egy normálisan használható shell.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák