Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Várom hogy mi sül ki belőle.

Samsung Galaxy S7e

(#2) *Mukeey*

*Mukeey*
(őstag)

Tech demo,semmi több.A jelenlegi formátumokat még nem fogják eldobni.

Oneplus 6t 8/128

(#3) Saccco

Saccco
(PH! nagyúr)

Dí-dzsé Kohh :DDD
Kisebb-nagyobb erővel minden mobilt össze lehet hajtani.

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4) wesder

wesder
(PH! kedvence)

Saccco

Troll On
Az Apple ebben is évekkel előrébb jàr a többieknél. ;]
Troll OFF

Amúgy kivàncsi leszek mit hoznak ki belőle. Szerintem az Asus tabletbe rakható telefonja jó megoldàs volt anno. Kàr hogy màs nem vette àt.

[ Szerkesztve ]

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#5) dilajoska1

dilajoska1
(őstag)

Lehet hogy ezért sokan ugrani fognak de szerintem lesz belőle valami mert ugye ennek az előhírnöke az Iphone 6 volt :D :D

(#6) Saccco válasza wesder (#4) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Legalább drágább lesz, mint az X.

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7) ollie válasza Saccco (#3) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ez a teljes neve: DongJin Koh

Ezért hívja mindenki DJ-nek.

(#8) Saccco válasza ollie (#7) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Minden DJ-t így hívnak?

(#9) PowerBuldog válasza ollie (#7) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

Klingon? :DDD

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#10) helixP válasza wesder (#4) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Mondjuk ár/értékben halál volt. Kaptál egy 10 collos kijelzőt, ami telefon nélkül kuka volt. Jobban kijöttél egy külön telefon + tablet kombóval.

(#11) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Nem leszek béta-tesztelő, az tuti!

(#12) borand

borand
(fanatikus tag)

Én ettől túl sokat nem várok. Simán lesz egy kijelzőben összecsukható mobil. Majd, amikor egy kompakt telót 7-10 colos tabletté tudsz hajtogatni, az lesz a király.

(#13) htc07 válasza borand (#12) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

majd ha 60' oled tv-t lehet papírcsónakká hajtogatni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) noro79 válasza Saccco (#6) üzenetére

noro79
(tag)

vagy a Note9

(#15) mizoli válasza Saccco (#3) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

Ez nagy igazság, ott a pont :D

(#16) borand válasza htc07 (#13) üzenetére

borand
(fanatikus tag)

hmm, tetszik, tetszik :K :D

amúgy képzeld el, ha egy 4,7-es(16:9) kompakt telót ki tudnál hajtani egy 27:16-os képarányú méretre. :DDD

(#17) punky10

punky10
(PH! addikt)

Ez nem más,mint egy erőfitogtatás,semmi köze a valós igények kiszolgálásához.Amikor egy telefon nem lehet 8 mm-nél vastagabb,mert az nem trendi,akkor azt kinyitva max 4 mm vasragságot tud.Ebbe kellene elhelyezni az egész ekektronikát,antennákat(jó,ezek nem sokkal vastagítják a készüléket)akkumulátort(ez már kéri a helyet),éa ha nem akar a üstökös Note sorsára jutni,akkor a hővezetésre is kell gondolni.Táblagépben még látok fantáziát,de az elég kicsi piac,nem biztos,hogy ilyen mértékű innovációt gazdaságosan be lehetne építeni.

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#18) nemlehet válasza helixP (#10) üzenetére

nemlehet
(őstag)

Pont ez volt a lényege, túrónak kell külön eszköz. Nekem az tetszett, hogy tölti is a telefont és nem kell 2 készülék között szinkronizálgatni. Amúgy a 3G képesek tabletek akkoriban nem voltak olcsók, plusz ott a macera, hogy még egy SIM, plusz egy előfizu, vagy égethetted az aksit hotspottal, amit ráadásul a tablet sima wifinek kezelt így eleve egy csomó adatforgalom csökkentő funkció nem működött.
Jó tudom ma már nem teljesen így van, de emlékeim szerint olyan 20-30k-val volt drágább a padfone egy hasonló hardverű telóhoz képest ami azért nem vészes. De még 40-50k-ért sem lehetett akkoriban elfogadható 10 colos tabot kapni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#19) joey04

joey04
(Jómunkásember)

na majd a harmadik, negyedik verzió már használható lesz.

Bazinga!

(#20) punky10 válasza joey04 (#19) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Túl optimista vagy szerintem... :)

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#21) ollie válasza punky10 (#17) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A Note7-nél nem volt gond a hőelvezetéssel.

(#22) neoforce

neoforce
(fanatikus tag)

Hogyne persze hogy jön mint minden évben😁

(#23) hunluigi válasza nemlehet (#18) üzenetére

hunluigi
(senior tag)

+1

Ráadásul ha a samu dex megoldását is hozzá csapjuk, plusz az első padfone felpattintható billentyűzete... kvázi egy Tab S4 kibelezett dokk kéne. musthave. Nem is értem miért hagyják ki ezt a ziccert. Túl sok fejlesztést sem kéne belepakolni, és életképesebb konstrukció volna mint a hajtogatós csoda.

[ Szerkesztve ]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#24) nemlehet válasza hunluigi (#23) üzenetére

nemlehet
(őstag)

Én azon csodálkozok, hogy pl "gaming" tabletből azért volt több (pl Archosnak azt hiszem 3 modellje is), de ezt a padfone koncepciót egy kínai cég sem próbálta másolni. Pedig nem hiszem, hogy akkora nagy dolog lenne a képátvitelt megoldani a tabra...

Örök szívfájdalmam, hogy nincs utódja :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#25) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez milyen mondat?

"...ami viszonylag vastag, középen mondjuk, zsanérral. "

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#26) joey04 válasza enginev3.0 (#25) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Brigis :DDD

Bazinga!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.