Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

PureVPN - Evekig hasznaltam, hosszu tavon olcso es a support nagyon keszseges (a visszafizetesben is).

(#2) Sethdobaloah

Sethdobaloah
(senior tag)

AirVPN, most is ezt használom. Korlátlan forgalom, max 5 szimultán kapcsolat egy előfizetéssel. De nincs magyar szerver. Gigabites nettel 40-50 MB/s-el töltök, de a router a szűk keresztmetszet.
Én 3 hónapra fizetek elő, így havi 5 EUR.

...csak én vagyok helikopter?

(#3) Cucuska2

Cucuska2
(őstag)

Én Private Internet Access-t fogok kipróbálni a nyáron, Tajvanra kelleni fog.

Nyílik-a nyílik a csillagkapu, Teal'c-Teal'c-Teal'c. Hajlik-a hajlik a féregjárat féregjárat, Teal'c Teal'c Teal'c. A babámba bemászott a Goa'uld, azóta már leigázta a falut, bár lehoztam nekik a csillagkaput, de Teal'c Teal'c Teal'c.

(#4) kemotox válasza Cucuska2 (#3) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Magyarul inn fogsz. (PIA ;])

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#5) kemotox válasza kemotox (#4) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jajj lejárt a szerkidő na mindegy. Még jó, hogy nem Private Internet Network Access.. :D

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#6) szix96

szix96
(újonc)

Expressvpn, kinában is muködik igaz csak udp-vel, kicsit tul van a limiten(13USD).
Van magyar szerver is.
Off: amikor mi voltunk Taivan-ban még nem kellet VPN, mostmár kell? :Y

[ Szerkesztve ]

(#7) Gdi válasza kemotox (#5) üzenetére

Gdi
(senior tag)

Ha Thailand-ra utazna ott tényleg védekeznie kellene.. pl a Man in the Midl Past ellen, csak ott a Private Internet Network Access a most malicious honeypot.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#8) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Böngészésre ingyen Browsec chrome plugint használok, egyéb forgalmat nem VPN-ezem.

#7: <-:DDD

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#9) Cucuska2

Cucuska2
(őstag)

Szerintem összegezhetem, hogy PIA-t használj android N-nel, és akkor mindig lesz PINA.

[ Szerkesztve ]

Nyílik-a nyílik a csillagkapu, Teal'c-Teal'c-Teal'c. Hajlik-a hajlik a féregjárat féregjárat, Teal'c Teal'c Teal'c. A babámba bemászott a Goa'uld, azóta már leigázta a falut, bár lehoztam nekik a csillagkaput, de Teal'c Teal'c Teal'c.

(#10) adlersson válasza Cucuska2 (#3) üzenetére

adlersson
(tag)
LOGOUT blog (1)

Bátorkodom megkérdezni, hogy minek neked Tajvanra VPN? Elérhető a teljes internet.

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#11) Cucuska2 válasza adlersson (#10) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Bátyámék kint voltak az elmúlt 1 évben és ők nem ezt tapasztalták, innen ered ez az igényem. De így, hogy mondod, majd kimegyek és megtapasztalom, nem veszem meg előre.

(#12) ablack

ablack
(senior tag)

Private Internet Access vagy ha hosszabb időre kell akkor VPN Unlimited, itt a 3 éves, vagy az örökké tartó előfizetés eléggé megéri.

(#13) whbear

whbear
(senior tag)

magyarhosting.hu, ott ssd VPS, felpattintasz egy openvpn-t rá nyr scripttel. 1000 Ft + ÁFA. Ettől jobb és olcsóbb nincs.

Arch Linux KDE, XFCE

(#14) Cucuska2 válasza whbear (#13) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Hát te, írtunk olcsóbbat az eddigi kommentekben.

(#15) whbear válasza Cucuska2 (#14) üzenetére

whbear
(senior tag)

5 EUR és 13 USD látok. Ez mind több. Csak segíteni próbáltam, elnézést kérek.

Arch Linux KDE, XFCE

(#16) kraftxld

kraftxld
(PH! félisten)

A kiccsalád ezt használja a magyar TV-ből jövő fertő nézésére :D CsibVPN: [link]
Bár leginkább az ifjaknak megy az Nick JR, M2, stb.

MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#17) C4mp3r

C4mp3r
(PH! addikt)

windscribeot ajanlom, van belole desktop app, bongeszo plugin, iphone/android verzio. csomo szerver, magyar is, korlatlan forgalom. van windscribe subreddit ahol jelen vannak a fejlesztok ha valami javaslatod/gondod van. nem tudom mennyi a havidij, en tavaly byaron vettem egy lifetime subscription 60 dollar korul, talan meg most is el az akcio

bnet: C4mp3r#2211

(#18) adlersson válasza Cucuska2 (#11) üzenetére

adlersson
(tag)
LOGOUT blog (1)

Biztos Tajvanon voltak, nem Thaiföldön? Utóbbi helyen van jópár blokkolt oldal, de Tajvanon biztosíthatlak, hogy minden elérhető.

(#19) Cucuska2 válasza adlersson (#18) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Biztos Tajvan, de a P2P sincsen tiltva?

[ Szerkesztve ]

(#20) Roaming

Roaming
(senior tag)

X-VPN-t tudom ajánlani, használtam és elég jó. :)

(#21) adlersson válasza Cucuska2 (#19) üzenetére

adlersson
(tag)
LOGOUT blog (1)

Nincs. Asszem Indavideónak meg hasonlóknak van ilyen "fícsörje", hogy külföldi IP-ről nem elérhetőek, de ez nem Tajvan specifikus.

(#22) Cucuska2 válasza adlersson (#21) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Az Indavideó annyira jó, hogy még Mo-n sem szívesen használom, azért nem kár. Köszönöm a segítséged! :R

(#23) adlersson válasza Cucuska2 (#22) üzenetére

adlersson
(tag)
LOGOUT blog (1)

Én se, csak gondoltam valakinek lehet, hogy emiatt van igénye magyar IP-re. :DDD Vagy az MTV híradója miatt...

[ Szerkesztve ]

(#24) Silenc3Hun válasza whbear (#13) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

Akkor már Arubacloud, ott 380Ft/hó a VPS :D

Xiaomi Redmi Note 4 | Xbox ONE | Xbox 360E | Lenovo ThinkPad X230

(#25) whbear válasza Silenc3Hun (#24) üzenetére

whbear
(senior tag)

De nincs magyar IP. Nekem is van Arubán pár VPS-em. Csak az IT2 és CZ datacenter 1 EUR.

Arch Linux KDE, XFCE

(#26) bhonti válasza whbear (#25) üzenetére

bhonti
(tag)

Jó is az a cseh VPS. Remélem tényleg "örökre" 300 Ft/hó lesz:) meg mellé .tk ingyen.

[ Szerkesztve ]

B.

(#27) whbear válasza bhonti (#26) üzenetére

whbear
(senior tag)

Pontosan így-így! Tavaly még az angol is 1 EUR volt, azaz az összes. Idén már csak ez a kettő.

Arch Linux KDE, XFCE

(#28) icemad

icemad
(PH! addikt)

Sziasztok.
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat, elég sok lehetőséget átnézem. Tegnap végülis eldőlt a dolog, a PIA lett a befutó. Szinte mindegyik tudta, azt ami nekem kellett, de tegnap jött email egy Humble Bundle akcióról. Nem tudtam kihagyni. 15 dollár volt egy évre a PIA, mellé 1 évre az adguard is. (ez telefonon nagyon jó.) Meg van még egy csomó program a csomagban, azokat később nézem át.
Szóval mégegyszer köszönöm! :R
Akinek meg hasonló gondja van, az nézze meg ezt az akciót. Szerintem ez eléggé jó ár.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#29) LiLxWaYnEx válasza icemad (#28) üzenetére

LiLxWaYnEx
(PH! addikt)

Szia!

Vipre-t használod?

(#30) icemad válasza LiLxWaYnEx (#29) üzenetére

icemad
(PH! addikt)

Nem... Nem is tudom mi az. :B

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#31) LiLxWaYnEx válasza icemad (#30) üzenetére

LiLxWaYnEx
(PH! addikt)

Csomagod tartalmazza.

(#32) kraftxld válasza icemad (#28) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Én is végül átálltam a PIA-ra, teljesen jó :)

MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#33) Cucuska2 válasza kraftxld (#32) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Én kiértem Tajvanra és teljesen jó. :)

;]

(#34) Lauda válasza kraftxld (#32) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)

Csak óvatosan a PIA-val.

;] :D

Dubito ergo cogito, Kételkedem tehát gondolkodom (René Descartes).............az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat (Puzsér Róbert)..... Rengeteg a hülye ember manapság (Lauda)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.