Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) blueMerle

blueMerle
(PH! kedvence)

Na nemár....koppintott menü? Ez inkább nagyon égő, mintsem hogy elegáns és egyedi.

Huawei NOVA, Samsung Galaxy S8

(#2) Jadro

Jadro
(PH! kedvence)

Szóval szinte semmire sem jó de legalább telefonálni is tré. Cserébe elég vastag is. :C Ennyiért meg vicc.

Samsung Galaxy S7 Edge; <<WotNick: JadroWot>>

(#3) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Egy két évvel ezelőtti Nokia, Samsung menüvel. Ez nagyon gyenge.

(#4) mark75 válasza Ricardo (#3) üzenetére

mark75
(senior tag)

és drága+ronda!

(#5) m@xsys

m@xsys
(senior tag)

Ennél még egy régi Sagem is többet nyújt :O Na ami jó, Dupla SIM :(((

 iPhone X 64GB Silver +  Watch S1 + RHA T20i Black Edition +  AirPods + Sennheiser Amperior + Monster Turbine

(#6) Kloden

Kloden
(senior tag)

Szerintem tuti befutó! :DD

A nap bölcsessége: "A fáradt nők szexibbek, de ha lehányják a lábam, akkor nem" - K. András, helyettes napkitörés

(#7) fateless

fateless
(PH! kedvence)

Az alap elgondolás jó volt, hogy legyen olcsó DualSIM-telefon, de a kivitelezés nem jött össze. Mit tudtok az Evolve GX 600-ról? Arról nem lesz esetleg teszt?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) Stiky

Stiky
(senior tag)

Hol marad a tesztvideó róla?! :D
Élőszóban csak jobb szapulni. ;]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) BloodRay

BloodRay
(PH! kedvence)

Részvétem Bog. :)
Ez a telefonnak látszó tárgy tényleg szánalmas.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) arcos

arcos
(tag)

A brünner strassei Media Markt-ban 30 euroert vesztegetik a kistestvér MB 115-t
Link
Tonnaszámra áll halomban, megnéztem az okát - mind fogásra, mind használatra elrettentö volt, messze a legolcsobb telefon, de mind 30 db. euro elvesztegetett pénz. Élvezeti értéke zéro.
Megnézem majd a kinyitható MB 220-at is -
Link
A leirás alapján igazi kínai terméknek tünik a pici érintö kijelzövel :N

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#11) Red_Bull

Red_Bull
(fanatikus tag)

Én tuti nem vennék semmilyen HYUNDAI-t, nagyon hulladék minőségű elektronikai cuccokat csinálnak, Pl. a DVD lejátszóik is max. pár hónapig bírják utána meghal mind

(#12) kokyt válasza Red_Bull (#11) üzenetére

kokyt
(senior tag)

Akkor lehet nekünk van szerencsénk, mert a családban lévő 3 lejátszóval másfél év alatt még nem volt gondunk. Pedig a három együtt nem tette ki egy közép kategóriás árát :DD
Ezt a telefont meg optimistán kell nézni: ettől rosszabbat már nehéz gyártani (na jó, ha az NKtel-től licenszelnek, akkor nem annyira :DDD )

(#13) tildy

tildy
(PH! nagyúr)

Sajnálom, hogy ilyen gáz lett, pedig a dual kártya miatt én is nézegettem :U
Az ipodra hajazó telefonjuk se piskóta:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) Napfénysüti

Napfénysüti
(PH! nagyúr)

Ez még low-end 10k-s telónak is vicc lenne.
Katasztrófa. :(

Més que un club!

(#15) simonzé

simonzé
(PH! addikt)

Azta. Szerintem minden idők leglehúzóbb tesztjét olvashattuk. Le is mentettem gyorsan. :)

A Hyundai elektronikai termékek tényleg a gagyi kategória alján vannak, szerintem vmi kínai cég vehette meg a névhasználati jogokat, mert ezek méltatlanok egy koreai céghez.
A telefonjaiktól mégiscsak többet vártam. De ez hogy 30k-ért nincs benne GPRS, JAVA, Bluetooth és még csak épkézláb kamera sem... Mi a fenéért kezdik ezt forgalmazni? Hazavágja a márka (amúgy is gyenge) autós presztizsét, a mobilosnak meg esélyt sem ad.

Aki ezt el akarja hozni az Európai piacra az egy idióta.

I don't fit in. I fit out.

(#16) tildy válasza simonzé (#15) üzenetére

tildy
(PH! nagyúr)

Az autós presztizst a a hülye balkáni mentalitásúak vágják gallyra akik szerint minden hyundai szar.
Mondják ezt gyakran úgy, hogy még egyet sem használtak (Huzamosabb ideig.).
Van nála jobb nem erről van szó, de megállja a helyét abban a kategóriában, amiben van.(Nem a telefonról beszélek)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) Viktor0610 válasza simonzé (#15) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Én azt nem értem, minek van benne a kamera, ha nem tudom a képet elküldeni sem MMS (esetleg e-mail) üzenetben, mert nincs GPRS, sem Bluetooth kapcsolaton keresztül... Persze, ott a kábel, de mivel nem szabványos, ezért az is csak korlátozottan használható... :F

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#18) Bog

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A másik Hyundai cucc holnap érkezik a szerkesztőségbe, de már nem várok sok jót.

Az autós terület viszont nem gáz, a családban szolgált egy Lantra és meg voltunk vele elégedve.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) plus44

plus44
(PH! nagyúr)

wow az adatkommunikáció odacsap. Örüljünk hogy tud telefonálni! :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) Jadro válasza Viktor0610 (#17) üzenetére

Jadro
(PH! kedvence)

Be lehet rakni a képet háttérnek mondjuk. Nesze neked a lehetőségek tárháza. :)

Samsung Galaxy S7 Edge; <<WotNick: JadroWot>>

(#21) bandika2

bandika2
(újonc)

omg! :W

(#22) ádyz

ádyz
(PH! addikt)

Hát ,mit ne mondjak, akkor se kéne, ha fizetnének érte! :D

(#23) eddie303

eddie303
(őstag)

Ismerosomnek is van Hyundai nev ala bujtatott CECT Dual-sim telefonja, tudjatok, az a stylus-os erintokepernyos formedveny... Valoszinu, az innovacio az alibaba.com-on elveszett...

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#24) qky

qky
(tag)

WTF?

Ez hihetetlen! Most komolyan olyan csapat dolgozik a Hyundai-nál aki erre az izére rábólintott. Vagy csak féltek megmondani a főnöknek, hogy ez sz@r, és azért tudott egy elmebeteg ötlet eljutni a gyártósorokig.
Mit hittek, valakinek is kelleni fog?

Á! Na szép, megint sikerült magam felhúzni.

(#25) Remittenda

Remittenda
(senior tag)

Azt hiszem erre mondják: atomot neki...

Ha ők fizetnének sem használnám. Bog, részvétem. A videót természetesen elvárjuk... :DDD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#26) viraga

viraga
(kvázi-tag)

Ez marha jó teszt volt! A szilveszteri csúnyaságteszten röhögtem ilyen jót utoljára. Még ilyeneket! :D

(#27) Szabeszka

Szabeszka
(fanatikus tag)

Ez egy nagy kupac trágya. Inkább egy hello kitty-s csoda. :D

On the road again

(#28) Ankhiszesz

Ankhiszesz
(tag)

Nem tudom melyik idióta népnél jött "divatba" a mobil készülék távolbadobós verseny, de ez arra pont jó lenne :DDD Na de 30K-ért :F Még ezt az élményt is elrontották :(((

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9

(#29) ^Clown

^Clown
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A távol-keletiekkel általában lehet alkudni. Én 5K-t adok érte :)

(#30) forgonati

forgonati
(őstag)

Bazz, 20-ért vesz az emberfia jobbat, szebbet, okosabbat, stb. Mit akarnak ezzel a fossal 30-ért?? Jó, van benne 2 sim. És? Leszarom, ha még a mailjeim se tudom megnézni, mert a wap is hiányzik, amit már az ezer évvel ezelötti Siemens C35-ben is használtam. Arról már nem is beszélve hogy még MMS-t se tudnékk fogadni a barátnőmtől? Szégyen.
Autót se gyártanak valami hireseket, de a telefonnal meg inkább ne is próbálkozzanak szerintem. Szinte már nekem ég a pofám :W
Mondjuk 5 ezret adnék érte talán, öreganyámnak jó lenne, ugyis olyan helyen lakik, ahol kiesedezik a térerő. Betolnék neki a telóba 2 simet, és a 2 közül valamelyiken csak lenne térerő :)
Ez az usb-ről töltés mondjuk érdekes. Más gyártók még a csúcs telefonjaikban se képesek megoldani...

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#31) Snowy_owl

Snowy_owl
(senior tag)

Ez a teló egy szánalom. Tesóm vett egy ilyen telót telót 10-ért vadi újonnan. Igaz live menüs de én inkább vennék egy ilyet mint ezt. 30-ért árulni őrültség. A Vodafone 715 mérföldekkel jobb már volt 2 is a kezemben. 3,5 jack, lejátszó háttérben meg az egész valahogy sokkalta jobb mint ez.

Mindenkinek igaza van, legalábbis a saját szemszögéből nézve.

(#32) littlelion21

littlelion21
(PH! addikt)

4.oldal, kép alatt 2.sor - "ponotsan" :)

Ez tényleg egy nagy adag fekália.....

(#33) amanoba

amanoba
(őstag)
LOGOUT blog

hát ez vmi szánalomhalmaz...ok,legyen alapkészülék,na de h még telefonálni sem lehet vele rendesen!?...nem hogy pénzt, még egy törött pingponglabdát se adnék érte.. :(

a cikk egyébként parádés! :C

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#34) Radeon_5

Radeon_5
(fanatikus tag)

Tesztkepek??? :D

Son of a bit

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.