2017. június 28., szerda

Gyorskeresés

(#1) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Redmi 4A is simàn lehet alternatíva nem?

[ Szerkesztve ]

Bring us the girl and wipe away the debt

(#2) Bodz

Bodz
(Ármester)

(#3) scyllarus válasza wesder (#1) üzenetére

scyllarus
(PH! addikt)

Pontosan, és ott még B20 is van. A J3 meg nem tudom hogy lehet alternatíva, oké, ott a kijelző betekintési szögeivel tuti nem lesz gond, de az abban lévő Spreadtrum lapka +1,5 GB ram tuti alulmúlja ennek a telónak komótosnak bélyegzett sebességét is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4) Kroni1

Kroni1
(PH! kedvence)

Szóval mára már tényleg az 5" - amit amúgy nem lehet rendesen egy kézzel kezelni - lett a kompakt. :O

(#5) chakram6706

chakram6706
(lelkes újonc)

Lányomnak karácsonyra vettem ilyet. Ninncs vele semmi baj, pontosan azt tudja amit elvártam. A lányom nagyon élvez minden percet amikor pötyögteti. A wifi jelvétele pedig igen erős. Játékok, máramit a lányom szeret ( tehát nem a legújabb 3d-s ) minden fut. Szerintem nagyon jó vétel volt.

Ulefone Power az erő velem van :D

(#6) sheratan válasza Kroni1 (#4) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

5"-t simán lehet egy kézzel kezelni.

Eladó cuccok: https://goo.gl/BGtlXx -> Vero 2 KODI médiabox,, TFZ Series 1S fülhallgató

(#7) Foglalt név

Foglalt név
(őstag)

Még húzza az S4 mini hála az égnek, de egyre jobban repülök az ilyen hírekre, aztán csak jön a pofáraesés :(

(#8) Tomikaa.

Tomikaa.
(kvázi-tag)

Ennyiért már ki lehet fogni P8 lite-t, ami ezt oda-vissza megeszi reggelire. Most is arról írok. A tesztelt telefon tipikus 30 ezres kategória.

[ Szerkesztve ]

(#9) Obyboy válasza Foglalt név (#7) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Sajnos nem is tud sokkal többet felmutatni tőle. :(
Már nougattal jönnek ki az új telefonok erre ezt kiadják lollipoppal. :O
Lassan a huawei is elindul a samu nyomdokain és minden hónapra jut majd egy jelentéktelen alsó vagy középkategóriás készülék. :W

"Míg véredben az alkohol, ne motorozz gyalogolj!"

(#10) Cifu válasza Tomikaa. (#8) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ennyiért már ki lehet fogni P8 lite-t, ami ezt oda-vissza megeszi reggelire.

Ha már a Speedstop adta a telefont tesztelésre, akkor ott megnézve tényleg mindössze 5e Ft a különbség a kettő között. Márpedig ezért a 10% felárért tényleg ég és föld a két telefon, plusz ott már kint van az EMUI 4.0 (alias Android 6.0). Hátőizé... :(

A tesztelt telefon tipikus 30 ezres kategória.

Azért attól függ, mert a Speedstop-ban a Vernee Thor is 45 900 Ft, vagyis van 4e Ft különbség a két telefon között. Ehhez meg azért 2 év garancia jár, hazai szerviz mellett. Amit a Vernee nem tud prezentálni...

Máshol 42-44e Ft körül van, és ha így nézzük, akkor tényleg csak a Xiaomi Redmi 4A az, ami alá tud kínálni, de nem hazai hivatalos boltból. Viszont 2 év garit a mellé sem adnak, míg a Huawei ad.

Nem azt mondom, hogy jó vétel az Y6 II Compact, de mindent összevetve nem olyan rossz ajánlat...

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#11) Foglalt név válasza sheratan (#6) üzenetére

Foglalt név
(őstag)

Az evolúció sebességét figyelembe véve egy friss oldal. Simogatni lehet, fogni nem(a népesség kb. 95%-ának).
Meggyőzhető vagyok, telefon lefelé néz(fekszel az ágyban pl.) hüvelykujjal a hozzá közelebbi alsó sarok megérint(menü/vissza gomb), átellenes sarok megérint, első sarok megérint. Ha csodával határos módon nem esett az arcodra, légyszi meséld el, mennyire volt kényelmes.
Az én tenyérhosszammal(201mm) a 60mm-nél szélesebb készülékeket egyedülállóaknak gyártják.

(#12) ORCA58

ORCA58
(őstag)

Ha választanom kellene a Redmi 4 és e között, valószínű ezt választanám. Nagyon jó tapasztalatim vannak a Huawei olcsóbb készülékeivel is. Több is van a családban, atom stabilan működnek, pedig a gyerekek nyúzzák rendesen. Nincs újra indulás, nem kell gyakran újraindítani nincs szükség FR-re, hogy probléma mentesen működjön. Gondolom ez is hasonlóan stabil.
A P8 Lite azért biztos jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

(#13) Kroni1 válasza sheratan (#6) üzenetére

Kroni1
(PH! kedvence)

Nekem a 4.5" a kellemes, a 4.7" (kb 66-67mm szélesség) a határeset. A kompakt házas 5" Mi4C megszokhatatlanul nagy volt nekem egy kézhez, pedig nincs kis kezem.. Vitatkozhatunk ezen, én elfogadom, hogy neked pont jó, de akkor hidd el, hogy nekem - és rajtam kívül sokaknak még - meg nem.

Foglalt név: +1 :R

[ Szerkesztve ]

(#14) wigo70

wigo70
(tag)

nekem ilyen van,teljesen jó.nem akad,nem fagy. vodkafonnál egyébként 20 papírral lett volna drágább a p8 lite.

(#15) Obyboy válasza Kroni1 (#13) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Kína már megoldotta a problémát: KÉP

"Míg véredben az alkohol, ne motorozz gyalogolj!"

(#16) sheratan válasza Foglalt név (#11) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ha a telefon a tenyereden fekszik, akkor simán át lehet érni még egy 5,5"-ost is, csak a gyors műveletek (gépelés) lesz kicsit nehézkesebb azért. Ágyban inkább megfogom két kézzel, és nézem a nagyobb képernyőt, minthogy guvadjon a szemem.
Amúgy pedig ha mindenképpen egy kézzel akarnám használni ágyban hanyatt fekve, akkor tennék addig rá egy ilyen tokot, akkor tuti nem esik az arcomra.

Kroni1: Ha úgy akarod használni, hogy rámarkolsz teljesen a telefonra, akkor nyilván nem fog menni. De minimális alkalmazkodással nem olyan nagy dolog szerintem.

Eladó cuccok: https://goo.gl/BGtlXx -> Vero 2 KODI médiabox,, TFZ Series 1S fülhallgató

(#17) Duliee válasza wesder (#1) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Simán, és el is veri tudásban.

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar | Manapság mindenki PH-n vezeti le a feszültséget...

(#18) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ezért is fura hogy nincs megemlítve, pedig lesz belőle B20-as is itthon 35 ezresért.

(#19) Luck Dragon válasza wesder (#1) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Egyetértek veled, és még a formavilága is jóval szebb. Vagy még 5-6,000-Ft többért R3SP-t

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#20) Fejvadi válasza wesder (#1) üzenetére

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Nagyon is lehet.

Köszi a tesztet.

(#21) Dominó85

Dominó85
(PH! kedvence)

AliceWake
A külső, kijelző oldalon a hátlapot mutató képet szerintem cseréljétek le. Nincs a helyére pattintva normálisan. Vagy 4 fog is kilátszik. :DDD

A hardver, EMUI oldalon a teszt táblázatban pedig Maizu m3s szerepel. :D

Végigolvasva a tesztet, én sajna pont hogy a fiataloknak nem ajánlanám a telefont. Inkább idősebbeknek, akik csak telefonálnak és néha készítenek pár fotót. Bár utóbbi tényleg elég hektikus. Egyik képen reményt láttam, a másikon meg brrr.... ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo ZUK Z2 - Tibcsi V0.7 6.0.1 * Péter - 06302461862 * Citrancs Blog - http://lenovo-k3note.blogspot.hu/

(#22) fattyu

fattyu
(PH! kedvence)

72.5 mm szélesség mióta compact? siralom.

"Translation: two percent probability that the miniature organic is simply looking for trouble and needs to be blasted. That may be wishful thinking on my part, master."

(#23) nightshadow válasza Cifu (#10) üzenetére

nightshadow
(PH! kedvence)

"Azért attól függ, mert a Speedstop-ban a Vernee Thor is 45 900 Ft, vagyis van 4e Ft különbség a két telefon között. Ehhez meg azért 2 év garancia jár, hazai szerviz mellett. Amit a Vernee nem tud prezentálni..."

EuStock: Vernee Thor 38,900Ft -1 év garancia - magyarországi szerviz [link]

[ Szerkesztve ]

(#24) csipszikutya

csipszikutya
(senior tag)
LOGOUT blog

Van itthon egy ilyen, független. Érdekes, hogy azon MM van. Mellé raktam a P8-at és meglepődtem, hogy rendszersebességben felveszi vele a versenyt. De amint megnyitok több appot, ha nem is nagyon de csökken a sebessége, amit akkor látni jól ha egymás mellett van a két telefon.
Nyilván hülyeség összehasonlítani a kettőt, mert nem egy helyre vannak pozicionálva, de nem rossz kis telefon úgy nézve, hogy egy fullos P8 van mellette, de nem is ez volt a célom.

(#25) noro79 válasza wesder (#1) üzenetére

noro79
(lelkes újonc)

Teljesítmény tesztben miért nem a Samsung J3-al van összehasonlítva, mint a kijelző tesztben???

(#26) bindike01

bindike01
(tag)

Fain!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#27) wesder válasza noro79 (#25) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ne tőlem kérdezd :DDD

(#28) lowlight

lowlight
(kvázi-tag)

Párom nagy megelégedéssel használ egy fehéret pár napja... Bevallom, sokkal jobb, mint elsőre gondoltam. A kijelző betekintési szögei és a kamera teljesítménye is nagyon jó. Ebben a tekintetben egyértelműen mást tapasztaltam, mint Alice (felülmúlja a P8 Lite/Honor 4C párost). Hardveresen sem gyenge, persze a helyén kell kezelni. A rendszer gyors és az egyszerűbb játékok is hiba nélkül futnak. Az értesítési led hiánya az egyetlen negatívum, amit én tapasztaltam... Külső hangszórója kicsit harsány, tehát a magasak dominálnak, de fülhallgatóval teljesen jól szól, megfelelő lejátszóval gazdag basszus is varázsolható.

(#29) Daffni2 válasza lowlight (#28) üzenetére

Daffni2
(PH! addikt)

Egyetértek veled, magam is hasonlókat tapasztaltam.
Az értesítési led hiányát nagyszerűen pótolja egy alkalmazás,https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dan_ru.ProfReminder&hl=hu
mivel van elülső vaku,sokkal jobb is mint a beépített alig látható értesítési jelzők.

"Aki ad,az nyer"

(#30) vilmose33 válasza Daffni2 (#29) üzenetére

vilmose33
(fanatikus tag)

Köszi ,jó kis program.(Kicsit Iphone filling.) :R

(#31) cybermanus

cybermanus
(senior tag)

A vodánál kapható készülék is dupla simes?

A térerő legyen veled !

(#32) Tomi_Ohl válasza Bodz (#2) üzenetére

Tomi_Ohl
(PH! kedvence)

Csináltam már ilyet :D

Cím folytatása: "...fürgén simogassa" ;]

Xiaomi Mi5S - MIUI 7.6.22 xiaomi.eu & Xiaomi Mi3W - CM12.1 Xperia edition

(#33) noro79 válasza wesder (#27) üzenetére

noro79
(lelkes újonc)

Bocsi :DD

(#34) Daffni2 válasza cybermanus (#31) üzenetére

Daffni2
(PH! addikt)

Nem

"Aki ad,az nyer"

(#35) Kampó válasza Tomikaa. (#8) üzenetére

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

oda visza veri?? D::D ugyan az kb... ne essünk túlzásokba

(#36) lm83

lm83
(fanatikus tag)

Már egy ideje nézegetem ezt a telefont, vártam már a tesztet.
A led hiánya eddig nem olvastam, nekem talán ez hiányozna nagyon...

(#37) rdt89

rdt89
(őstag)

Kicsit drágának èrzem, de a 30-40 ezres kategóriában is akad ellenfele, nem, hogy az 50 ezres sávban.

(#38) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

"Óriásnak törpe, egyenesnek görbe"
Lóf/\szt kompakt ez. :(

"a pénz, okos ember zsebében szolga, az oktalan zsebében úr"

(#39) judas13

judas13
(senior tag)

A gari szól mellette az a 2 év sokakat megnyugvással tölt el mintha szürke import után mennének bele egy esetleges hetekig netán hônapokig tartó tortúrába, levélváltásba, kilátástalan bizonygatásba.

iPoneommal jártam így anno egy év után -eleve alis volt - aksi miatt hagytam az egészet eleve tudtam, h mit kockáztattam hát úgy jártam.
Tehát most már a hazai gari ami nálam prioritás.

[ Szerkesztve ]

(#40) FireFox1996 válasza Kroni1 (#4) üzenetére

FireFox1996
(senior tag)

pont erre gondoltam én is, hogy a mai kompakt telók már 5"-ös kijelzővel jönnek ki ?! :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >> << ZenFone tippek: http://logout.hu/blog/firefox1996/index.html >>

(#41) Duliee válasza FireFox1996 (#40) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Igen.

Tudsz kisebb méretűt?

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar | Manapság mindenki PH-n vezeti le a feszültséget...

(#42) Kampó válasza rdt89 (#37) üzenetére

Kampó
(senior tag)
LOGOUT blog

Hátt nem sok alternativa van illetve akad igen verne thor pl de szolgáltatói kínálatban nincsen se verne se umi se xaomi se semmi ami van lg, samsung htc, huawei meg alma egy egy microsoft meg alcatel... Úgy ezekhez mérten szerintem nincs baj az árral a felsorolt konkurencia modellek sem olcsóbbak se nem jobbak. Betörtek a kínaiak és mindenki azokkal a telokkal pedáloz, vannak faszák volt nekem is egy korrektnek számító TCL régebben full hd snapi 615, 2gb ram stb.. Else tudtam adni azt sem tudták miaz... Ellenben egy szolgáltatói teloval pontosabban márkával képben vannak az emberek.Meg a hazai gari ami sokat nyom.latba.

(#43) Dominó85 válasza Duliee (#41) üzenetére

Dominó85
(PH! kedvence)

Amúgy ha valaki fogott már kézben Xiaomi Mi4i vagy Mi4c modelleket. Esetleg Lenovo Zuk Z2-t. Akkor az 5"-t végre el fogja fogadni kompakt telefonnak. Akinek ezek "nagy" telefonok, inkább nem is jelzőznék, mert nekem lesz bajom. :DDD

Duliee, mindig lesznek olyanok, akiknek semmi sem jó. Hagyd rájuk és kész. Sokkal egyszerűbb neked is.

Lenovo ZUK Z2 - Tibcsi V0.7 6.0.1 * Péter - 06302461862 * Citrancs Blog - http://lenovo-k3note.blogspot.hu/

(#44) Duliee válasza Dominó85 (#43) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Ebben igazad van :)

(#45) fattyu válasza Duliee (#41) üzenetére

fattyu
(PH! kedvence)

sony z3x z5c iphone se samu a3. értem árban más kategória de ezek még kompakt méretűek.
amennyire tudom a x compact sem nagyobb de az nem volt kézben.

Amugy egy 5 colos teljesen kávamentes AKÁR működhetne is. de egy normál 68-70% képernyőfelülettel az már nem kompakt. értem hogy a mai telefonok között mát nem számít nagynak de ettől még nem kicsi.

"Translation: two percent probability that the miniature organic is simply looking for trouble and needs to be blasted. That may be wishful thinking on my part, master."

(#46) scyllarus válasza fattyu (#45) üzenetére

scyllarus
(PH! addikt)

El kell fogadni, a kompakt egy kategória, ami az idő múlásával változik.
Nézd meg, az autóknál is létezik ez a kategória, és mennyivel nagyobbak az új modellek a régebbieknél (Golf, Focus pl.)
Kicsi-nem kicsi, a kompakt név most már használható ekkora telókra is ugyanígy.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#47) FireFox1996 válasza Duliee (#41) üzenetére

FireFox1996
(senior tag)

nekünk itthon van 2db samsung s4 mini, nah, az már elfogadható kompakt méretnek :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >> << ZenFone tippek: http://logout.hu/blog/firefox1996/index.html >>

(#48) Duliee válasza FireFox1996 (#47) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Samsung S4 Mini vs. Xiaomi Redmi 3S

Csak hogy a méreteket lássuk :)

Amikor ilyen 7-8mm eltérés van, és emiatt már nem kompakt valami....

[ Szerkesztve ]

(#49) fattyu válasza Duliee (#48) üzenetére

fattyu
(PH! kedvence)

tessék a méretek

tényleg vitatkozunk azon hogy vajon a képen levők mindegyikére illik e a kompakt jelző?

scyllarus: azt valamennyire értem. biztonság gyűrődési zónák mitököm. de részemről ugyanezen megfontolás miatt nem is vennék ilyen autókat. Ezersze inkább veszek valami könnyű kompaktot a 90es évek végéről mint egy mostanit. De egy telefonnál nem értem miért kellett kinyírni a kicsi de értelmes vassal ellátott telefonokat.

[ Szerkesztve ]

(#50) Duliee válasza fattyu (#49) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nem :)

Kell a hely az aksinak :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.