Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz blueMerle #23 üzenetére

    Most hagyjuk figyelmen kívül, hogy mint írtam is, szerintem baromság (számomra) az egész okosóra biznisz.
    De tudtam, hogy lesz egy észlény, aki nem képes a hsz mögé látni.
    Kicsit olyan volt a hozzászólásod, mintha egy ferrari cikk alá beírnád, hogy "(és nem hasonlítani akarom vagy kontraként felhozni), hogy valami hasonlót azért lehet ám sokkal olcsóbban is, aki esetleg ilyesmire vágyik", és belinkelsz egy kétütemű trabit.
    Aztán meg ha valaki megjegyzi, hogy nem, ecsém, ez még csak nem is hasonló, akkor meg jön ez: "lesz egy géniusz, aki beköpi hogy de ez a Huawei sokkal jobb"
    Szóal akkor felhomályosítalak: nem, ez nem arról szólt, hogy a hüvely jobb. Ez arról szólt, hogy még csak nem is egy kategória a kettő. Mintha az xbox one cikk alatt linkelnéd a piacos tetrist, kb annyira nem. :U

    AxBattler: az bizony, csak, hogy a helyzeten enyhítsen, a kvarcórákkal ellentétben ezen legalább nappal nem látszik belőle valszeg ~semmi, így nem égsz vele. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák