Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Füleske

    addikt

    válasz Kolbi_30 #18 üzenetére

    Nem a hibákkal, fagyással van gond, stabil amúgy. (3 hete használom még csak)
    AOD számlap nem lehet más, csak a gyáriak. AOD időzítés nincs. A számlap megjelenítés forgatásra totálisan véletlenszerű, mind alkalomra, mind időtartamra, így muszáj az AOD - ot használni. (koppintásra előjövő számlap is csak AOD - dal van) NFC van benne, de semmire sem használható. A menü logikátlan nekem, testre szabás nincs. Az AppGallery egy vicc, ráadásul abból a kevés alkalmazásból is csak pár működik. (nem Huawei a telefonom, talán ezért?) Tíz szám a hívásokhoz? Nem fér el a tárhelyen több, vagy miért?

  • Lagabor11

    csendes tag

    válasz Kolbi_30 #18 üzenetére

    Egyetértek, az áruk folyamatosan esik, viszont én használhattam a GT2, GT2 pro és a 3 pro-t is, most GT3 pro-t használok, már legalább 8 órája :)
    A 3 pro nagy csalódás volt, GPS alig volt az is leszakadt folyamatosan és hát max 4 nap, ja és 5 hónapja várunk hozzá frissítést, szóval ez nagyon nem ok, a GT2 pro nagyon jó volt, azt váltottam a 3 prora, de nem éreztem, hogy ez jó döntés lett volna, sok-sok pénzzel kiegészítve... Most reménykedek benne, hogy a GT3 pro elhozza a megnyugvást és jó is lesz.... Most ez első tapasztalatok biztatóak, persze hiányzik, hogy nem tudok üzenetekre válaszolni, csak előre beírt válaszokat, meg nagyon kiherélt a rendszer, ettől meg lehet javul a készenléti idő... Mindenesetre ezek az órák jól néznek ki, kényelmesek, lehet szíjat venni hozzá korlátlanul és elég megbízhatóak is...

Új hozzászólás Aktív témák