Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neleta

    tag

    Ahogy láttam róla videót https://www.youtube.com/watch?v=t2SWaSOMAZA&t=1s
    , azonnal felcsillant a szemem, cserélem a Huawei Watch Fitemet erre, odaadom az enyém ajándékba, az új meg lesz az enyém. Aztán megláttam az árát... Lélektani határ felett van jelenleg. Azt hittem, olyan 40-45 körül lesz, az még ok lett volna, de 57 Ft-tól árulják, szóval... nem. :(
    Amúgy írtátok, hogy ehelyett Samsung watch 4? Szerintem ez hülyeség. Most mindenféle áron, 60-90 eFt-ig bezárólag található a neten, de amúgy nem vennék ilyet, mivel naponta, kétnaponta kéne tölteni és már nagyobb nem mostani modell. Ez jobb.
    Az én órám 1 éven túl van, kezdettől 7 naponta töltöm. Nekem ez szempont, hogy ne kelljen ezt is töltögetnem állandóan. Ebben nagyon jók ezek az órák!
    A Huawei Egészség appról nem értem, mikor azt írja bárki is, hogy problémás, meg bugos az óra tőle. A weboldalról kell letölteni és telepíteni a mobilra. Soha semmi gond nem volt vele. Én kifejezetten szeretem az alkalmazást. Csont nélkül működik minden.

    Ami plusz lenne nekem ebben az órában, az a zenék, plusz appok felrakása, mikrofon, hogy fel tudjam venni a hívást és beszélni az órához. (Gyerekkoromban sokat játszottam, hogy hello Kit, itt vagyok, gyere értem (már aki még vágja, miről beszélek. :D )

    Vajon a óraszíjak kompatibilisek a régivel? Ez nekem spec. fontos kérdés lenne, mivel elég szép kis szíjgyűjteményem lett, váltásnál, ha mégis egyszer megtörténik, akkor tudnám tovább használni őket. :)

    Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

  • Neleta

    tag

    Leteszteltem, a Huawei Watch Fit szíja nem kompatibilis a Watch Fit 2-vel!

    Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

Új hozzászólás Aktív témák