Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Az elődjét használom másfél éve (Huawei Watch Fit).. 16eFt-ért vettem akkoriban akcióban (Alza-ból). szerk.: most nézem 30eFt az ára aktuálisan (amikor vettem ha jól emlékszem 24eFt volt a rendes akción kívüli (bevalott) ára.. jól megdrágult a "régi változat" is.

    Huawei telefonnal az ébresztés jól szinkronizál, ha csak a bluetooth nem szakad meg valamiért akkor a hívást is jelzi (úgy 2-3 havonta egyszer ki-be kell kapcsolni a bluetooth-ot, de akkor mással se kapcsolódik a telefon, így lehet nem az óra hibája). Persze az enyémen max elutasítani lehet a hívást ha látom ki hív (akár előre megírt üzenettel is).
    A zenék irányítása is teljesen jó, több lejátszóval is. "gyári zene" app, spotify, google music (amíg létezett), youtube music, valami netrádió app, mind rendesen irányítható, az aktuális zeneszámot is kiírja.
    GPS-t én túrázáskor szoktam használni... jól mér, bár térkép nem tud mitkezdeni a túraútvonalakkal :), így "levegőben" van az útvonal amerre jártam, néha-néha keresztez egy-egy utat, vagy ha valami településen sétálok át.. De azért igyekszik.

    Vannak jópofa számlapok, eleinte kevés volt az ami tényleg megfogott, de manapság dönteni se tudnék könnyen ha nem lenne egy "jól bevált".. egy fél éve a "DIGITAL RETRO DRK F" számlapot használom ... 260Ft-volt, de szerintem megérte. Jól áttekinthető. [kép] (bár nem tudom a watch fit 2 esetén működik-e, nagy okát nem látnám, nagyon nem változott a forma és képesség sokat).

    Időben az enyém 6-7 napot bír úgy, hogy folyamatos pulzus figyelés be van kapcsolva, és mozgásra a kijelző is bekapcsol (ezen két dolog nélkül 9-10 nap).

    Ha azt mondanám hiányolok-e valamit, az az NFC és avval való fizetés. (a kihangosítós beszélgetés.. annyira nem hiányzik... amíg az autóm nem tud értem jönni olyan esetben).

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák