Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szeko2

    tag

    válasz KaitouP #3 üzenetére

    Nekem is egy Huawei Watch GT 1-esem van, ami két hete "döglött be", egyszerűen megzavarodott a kijelzője (össze-vissza mutat mindent, az érintésre is általában nem reagál, olyan, mint amikor víz alatt van, egyszerűen megkergült).
    Szóval, időszerű lenne a csere, és én alapjában véve meg voltam elégedve a GT-vel (2 és fél évig használtam).
    Így viszont már árnyékolja a képet, hogy a Huawei kiadott egy béta változatban lévő órát, aminek egy része jól működik, másik oldala meg majd valamikor fog működni. Egyébként érdekes, youtube-on néztem pár unboxing videót, valahol adnak hozzá szilikon pántot is a bőr/fém mellé, valahol meg csak a bőrt adják. A készülékhez most két hétig adnak egy Freebuds-ot is, szóval, ha így nézem, már "csak" 130.000-be kerülne az óra, de zavar ez a "teszetoszaság"... Augusztusban várható a Galaxy Watch 4 is, lehet, hogy megvárom a megjelenését, hátha az jobban sikerült. Talán addigra kiköszörüli a Huawei a Watch 3 hibáit is. Addig meg használom a régi napelemes Casiomat :-D

Új hozzászólás Aktív témák