Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19235584

    törölt tag

    Nagyon szép telefon. És a teljesítménye is bőven elegendő. De én többet nem veszek Huaweit. 2 volt eddig, mind a kettővel megjártam. Az első egy P8 Lite volt, ami 1 év használat után a hátam közepére se kívántam. Folyamatos jelleggel lefagyott akár hívás közben is, és nagyon lassú is volt. Na jó. Biztos kifogtam egy gyári hibás darabot, hisz minden gyártónál előfordul ilyen. Eladtam a telefont. Adtam még egy esélyt a Huaweinek. Bár ne tettem volna. Tavaly vásároltam egy Y6 2018-at. Életembe nem szenvedtem ennyit telefonnal, mint amennyit ezzel. Fél éves telefon, de a múltkor nem lehetett semmilyen formában feltölteni. Most azt játssza, hogy telefonhívás után amikor elemelem a fülemtől a telefont, nem kapcsol vissza a közelségérzékelő, és a másik félnek kell letennie, mert én nem tudom. Azt még meg sem említettem, hogy napokra le szokott fagyni, amikor nem reagál semmire csak a lemerülésre. 3 alkalmazást töltöttem le rá, de a RAM mérete közel használhatatlanná teszi a telefont a lassúságtól. Az utolsó pont az volt, amikor szilikontokban fél méterről kiesett szőnyegre a zsebemből. Üvegfólia a kijelzőn (nem ért ki teljesen a kijelző széléig). Az üvegfóliának semmi baja nem lett, egy karc nem lett rajta. A kijelző össze vissza repedt. Most fog menni szervizbe. Utána be lesz cseréltetve, ha kész a képernyőcsere. Vettem egy ismerőstől egy Sony Xperia Z3 Compactot. 4 éves telefon de 1 hónap használat alatt még egyszer sem fagyott le, és persze mérföldekkel gyorsabb mint a Huawei. Semmi probléma nincs vele. 2 naponta kell tölteni, gyors, nem akad, nem fagy le. Ez marad elsődleges telefonnak. Szóval szerintem igaz a mondás, hogy a kínai dolgok soha nem voltak a megbízhatóság jelképe. Én is ráfáztam 2 kínai telefonnal. Amióta a Sony nem kell idegeskedni, hogy nem tudom felvenni a telefonhívást, mert lefagyott. Gondoltam leírom a történetem. :)

Új hozzászólás Aktív témák