Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beluga

    kezdő

    válasz P.mini #121 üzenetére

    Az attól függ. Eleve nem egy árban vannak.
    A P Smart 2019 szerintem sokkal szebb, modernebb dizájnú, ropogós Android 9-cel, két év minimum új rendszeren, 2 év gyári garival.
    Ami döntő, hogy kereken 2 évvel újabb benne a SOC. Bár nem benchmarkra érdemes készüléket venni, de az, hogy majdnem duplát gurít antutun, azért érzékelteti a különbséget, és takarékosabb is. Én egyébként pont Snapi 625-ről váltottam Kirin 710-re, és éreztem a különbséget hétköznapi felhasználásban is. Nem sebességeben. Fluiditásban, többet kellett optimalizálni a beállításokban, hogy minden flottul menjen. Mindkettő EMUI-s 3 GB-os teló.
    Visszatérve erre a kettőre, az akksi P Samrtban kisebb, de ez is olyan jól teljesít, hogy szerintem mellékes szempont lehet egy átlagusernek.
    A RAM, ami mai szemmel kevéske. Nem most, mert még el lehet vele lenni kisebb-nagyobb kompromisszumokkal, felhasználói módoktól függően, de nem lesz túl időtálló készülék.
    Szerintem 70-75-ért lehet jobb telót is kifogni, de szolgáltatónál egy szerencsésebb konstrukcióban akár jó vétel is lehet, mert 74-ért pl. T-nél nincs felülárazva.
    A MI-ről meg: 4GB RAM ide vagy oda, én már nem vennék 2016-os procival telót. Pedig imádtam a régit, de 2017. januárt írtunk, mikor megvettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák