Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz Robertó79 #14527 üzenetére

    Amikor a HiSuite felismerte a telefont, azaz összejött a kapcsolódás, akkor a mentés is sikerült, de a kapcsolódás legtöbbször inkább nem sikerült, mint igen. Általában elveszett valahol a ködben a HDB driver (Win7 64 bit), ilyenkor teljesen legyalultam és újraraktam a programot, akkor minden rendbe jött a következő belépésig, amikor újra jöttek a problémák.

    Ez már talán off, de leírom mert ilyennel néhány évtizedes számítógépes tevékenység alatt még nem találkoztam:
    A PC-n van egy jelszavas (Admin) és egy normál fiók is. Az utolsó HiSuite-os újratelepítéskor (Admin fiókban) frissített a 8.01.301-re úgy, hogy ez a verziót még a HUAWEI honlapján sem láttam. Ezzel összejött a kapcsolódás. Legközelebb a normál fiókban indítottam el ezt a programot, és megdöbbenve láttam, hogy ez egy sokkal korábbi - 4.01.301 - verzió (kinézetre is eltérő egy kicsit), a kapcsolódás meg nem jött össze. Hogy lehet az, hogy egy darab program (nincs belőle másik) ugyanazon EXE állománnyal elindítva, a két különböző felhasználó fiókban lényegesen eltérő verziókban jelenik meg? :W

    [ Szerkesztve ]

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák