Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-20 09:53:34

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#14151) szemesi69 válasza NavySeal (#14149) üzenetére

szemesi69
(őstag)
LOGOUT blog

Először olvasd át! Aztán azt is amit Zsocy155 linkelt.

Aztán állj csak neki!

[ Szerkesztve ]

Huawei P Smart, Samsung galaxy S8, Samsung galaxy A5 2017

(#14152) jézusom

jézusom
(őstag)

Sziasztok!

Eladtam szeretett p9lite telefonomoat. Szegény vevő nem tud beregisztrálni a telefonba. Csinált egy videót róla. Légy szíves valaki segítsen, eléggé ég a pofám, hogy nem megy. :)

Köszönöm! :R

(#14153) KZP válasza jézusom (#14152) üzenetére

KZP
(őstag)

Nem lett kikapcsolva a Fejlesztői beállításokban az OEM feloldás, ennek következtében (pont biztonsági okok miatt) nem lehet még gyári visszaállítás után sem használni a telefont addig, amíg be nem lép(sz) az általad használt Google-s fiók adataival a telefonba.
Megoldás 1: megadod neki az adatokat (aztán azonnal megváltoztatod a Google fiókod jelszavát, miután beindult neki a telefon)
Megoldás 2: te magad írod be az adataidat a telefonba.

Ez a védelem pont azért van, hogy ha ellopják (elhagyja az ember) a telefont, akkor utána sem fogják tudni még gyári visszaállítás után sem használni. (Persze, valamilyen mókolással biztosan ezt is ki lehet iktatni, valószínűleg...)

[ Szerkesztve ]

(#14154) szemesi69 válasza jézusom (#14152) üzenetére

szemesi69
(őstag)
LOGOUT blog

Szia!
Fiók védelem be van kapcsolva.
Megoldás, amit már az elején kellet volna, a te google fiókoddal kell belépni, majd beállítások, fiókok, ott törölni a te google fiókod, aztán factory reset, utána már elfogad bármit.

KZP A megoldásod jó, mert az ő fiókja kell hozzá, utána kell az amit én írtam :)

[ Szerkesztve ]

(#14155) szemesi69 válasza KZP (#14153) üzenetére

szemesi69
(őstag)
LOGOUT blog

Kifejtenéd bővebben, mi köze van az OEM feloldásnak a google accounthoz? :)

(#14156) jézusom válasza szemesi69 (#14154) üzenetére

jézusom
(őstag)

Tehát még amikor enyém volt a telefon, akkor kellett volna törölni a saját google accom? De ez csak a telefonról törli le? Gondolom erre nem is mertem rányomni..

Találtam egy megoldást sikerült megcsinálni.

(#14157) szemesi69 válasza jézusom (#14156) üzenetére

szemesi69
(őstag)
LOGOUT blog

Igen akkor, csak a telefonról törli, utána fr. Nem lett volna probléma.

[ Szerkesztve ]

(#14158) Pityorka

Pityorka
(újonc)

Sziasztok!

Az mit tud amikor a hivatalos szerviz szerint a legfrissebb verzió a telóra a (dual sim független) b380 2017 áprilisi biztonsági szint javítással. Mindez megye székhelyen az ország 3. legnagyobb városában.

(#14159) bubus66 válasza szemesi69 (#14157) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)

Akkor sem lett volna probléma, ha a saját accuntjából kilép és úgy csinál egy FR-t. Én így szoktam csinálni mikor eladom, és nem ér meglepetés se engemet se vevőt.

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Huawei Mate20 Lite

(#14160) castiels

castiels
(őstag)

Sziasztok!

B380 at tudom valahogy frissìteni? OTA nem talál semmit

[ Szerkesztve ]

(#14161) Blue Eagle válasza castiels (#14160) üzenetére

Blue Eagle
(PH! addikt)

Szia,
csak pont 30 hozzászólással ezelőtt kérdeztem meg ugyanezt és rögtön jött a válasz.

(#14162) castiels válasza Blue Eagle (#14161) üzenetére

castiels
(őstag)

Inkább nem téglázom le, de azért köszi. :)

(#14163) bubus66 válasza castiels (#14162) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)

Szia mit téglázol ha a leírásom alapján csinálod akkor jó lesz..

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu Huawei Mate20 Lite

(#14164) Blue Eagle válasza castiels (#14162) üzenetére

Blue Eagle
(PH! addikt)

Megcsináltam én magam is, később olvashatod. Nem téglázod le amúgy. Tulajdonképpen technikai szempontból egy szabályos OTA upgrade folyamat valósul meg.
Amikor nekiálltam akkor asszem a 390 full-t jelöltem meg. Aztán letöltés elkezdődése után töröltem az egyéni proxy beállításokat, majd alkalmazás után a wifi újracsatlakozott és folytatódott a letöltés. Aztán a következő pillanatokban ugrott az updater magától az 502-esre. Letöltés után a telepítési folyamat sokáig tartott 380-ról 502-re, de elvégre 6 csomagnak kellett felmennie.

(#14165) castiels válasza Blue Eagle (#14164) üzenetére

castiels
(őstag)

Tapasztaltál pozitív változást?

(#14166) Blue Eagle válasza castiels (#14165) üzenetére

Blue Eagle
(PH! addikt)

Nem nagyon.
Töltsd le az említett appot az áruházból. Csak simán indítsad el. Meg tudod vele nézetni, hogy melyik verzióban mit javítottak, mindezt magyarul is. Az egyikben van kamerára kitérő módosítás is, egyéb más. Talán mindegyik verzió tartalmazza a sebezhetőséget csökkentő hibajavítást is.

(#14167) ORCA58

ORCA58
(PH! addikt)

Végre volt időm, és FF-el továbbléptem a 381-ről. A 393-as gyorsan lejött és települt.
Rögtön felajánlotta az 501-est. Most az tölti, valami szuper lassított üzemmódban. Remélem még ma lejön.

Köszönet mindenkinek, aki leírással, videóval segített! :R

[ Szerkesztve ]

(#14168) bubus66 válasza castiels (#14165) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)

Szia azt, hogy egy frissítésnél lát-e az user változást vagy sem az nem jelenti azt. hogy nincs, sőt biztos, hogy van csak te nem veszed észere.. Mivel te nem tudsz a telefonba olyan szinten kutakodni, mint esetleg mi...

[ Szerkesztve ]

(#14170) bubus66 válasza ORCA58 (#14167) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)

Szia arra figyel, hogy a beállított proxy törölve legyen mind kettő helyen (na ezért ajánlott az FR)

(#14171) bubus66 válasza Blue Eagle (#14164) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)

Már hogyne tudná letéglázni....

(#14172) ORCA58 válasza bubus66 (#14170) üzenetére

ORCA58
(PH! addikt)

Köszi! Sajna nem tudom mire gondolsz, hogy mindkét helyen. Ezek szerint nem voltam elég figyelmes.
De de volt FR így ez nem okozhat gondot.

(#14173) bubus66 válasza ORCA58 (#14172) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)

Olvasd el a leírást és meg találod, hogy kettő helyen kell a proxy beállítást visszaállítását végrehajtani.

Egyszer a wifinél.
Másodszor pedig a Hozzáférési pont-nál. Kell visszaállítani..

[link]

Amikor szünetelted, a letöltést, és a wifi beállításoknál visszaállítod a proxyt

a Képen láthatott (nekem a Telekom) is vissza kell állítani az eredeti Hozzáférési pontra.

De ez a leírásba szerepel.

Ha ez meg van a internet hozzáférést és a wifi is állítsd vissza az eredeti állapotában és akkor letölti.
Telepíti is..

[ Szerkesztve ]

(#14174) ORCA58 válasza bubus66 (#14173) üzenetére

ORCA58
(PH! addikt)

Köszi!
A B397-től A törölt képek videók 30 napig visszaállíthatók. Ezt hol lehet megtalálni? Töröltem egy képet, de semmit nem vettem észre.

Egy nap után nem lehet végső következtetést levonni, de most éjszak jobb volt a készenléti fogyasztás.
Ez lehet a frissítés miatt is, de lehet, hogy csak az FR-nek köszönhető. Végülis mindegy, ha így marad.

(#14175) szemesi69 válasza ORCA58 (#14174) üzenetére

szemesi69
(őstag)
LOGOUT blog

Galéria megnyit, ott albumok, nálam P smarton így van. P9 Lite már nincs meg, de azt hiszem, úgy emlékszem azon is ott találod. B396-B397-el jött a funkció, tehát biztosan van, és három naponta kér majd pin kódot ha azt állítottál be, feloldáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#14176) ORCA58 válasza szemesi69 (#14175) üzenetére

ORCA58
(PH! addikt)

Köszi, megvan! Ezek szerint csak az albumokban törölt kerülhet oda.
A 3 napos kód kérésről tudok, bár ezt nem nekem találták ki. Eddig még soha sem felejtettem el a kódomat, de ki tudja? Ha majd elfelejtem lehet a 3 nap sem fog segíteni.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.