Hirdetés

2018. szeptember 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-20 09:53:34

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13651) Zsocy155 válasza evko (#13650) üzenetére

Zsocy155
(őstag)

Szia!

"Gondolom, azért, mert meglévő, használt 6-ost frissítettem 7-re---" Ezt hogy érted?

Lehet azért nem jó a 7-es, mert elmaradt a FR a frissítés után.

Egyébként tudtommal ugyanúgy kel mint SD-vel, csak a belső tárhelyre kel tenni.

[ Szerkesztve ]

(#13652) szemesi69 válasza Zsocy155 (#13651) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Igen megy belső tárhelyről is, amíg nem volt normális memória kártyám, onnan frissítettem.

Huawei P Smart, Samsung galaxy A5(2017) LG Q6

(#13653) csemberlen

csemberlen
(senior tag)

Urak,hol lehet 2g-3g-4g átváltást eszközölni?

▲▼Hja kérem az élet nem egy habostorta.▲▼ ←←⌂⌂Ω Intelligens vezérlés. Ω⌂⌂ www.kerpen.hu←←

(#13654) szemesi69 válasza csemberlen (#13653) üzenetére

szemesi69
(őstag)

google a barátod :) Egyszerűbb mint leírni :)
Beállítások-Egyebek-mobilhálózat-szolgáltató-preferált hálózattípus, válassz :)

[ Szerkesztve ]

(#13655) csemberlen válasza szemesi69 (#13654) üzenetére

csemberlen
(senior tag)

Köszi, nekem a "barátom" nem segített.

▲▼Hja kérem az élet nem egy habostorta.▲▼ ←←⌂⌂Ω Intelligens vezérlés. Ω⌂⌂ www.kerpen.hu←←

(#13656) szemesi69 válasza csemberlen (#13655) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Remélem azért sikerült megtalálni.

(#13657) Kolty

Kolty
(fanatikus tag)

Sziasztok. Miért tünhetett el facebooknál a videó alján a csík amin bele lehet "pörgetni" a videóba?
Köszönöm.

(#13658) csemberlen válasza szemesi69 (#13656) üzenetére

csemberlen
(senior tag)

persze a linked alapján igen, de lehet rossz keresést használtam korábban.

(#13659) Zsocy155 válasza Kolty (#13657) üzenetére

Zsocy155
(őstag)

Az asszonynál facebook lite van és neki nem tűnt el, csal hozzá kell érni a kijelzőhöz.

(#13660) brickm válasza evko (#13650) üzenetére

brickm
(senior tag)

Mit tapasztalsz, mitől sz r?

Jó krumpli vagy

(#13661) Kolty válasza Zsocy155 (#13659) üzenetére

Kolty
(fanatikus tag)

Nekem is az van. Így nyitja meg.

[ Szerkesztve ]

(#13662) ricsi1224

ricsi1224
(újonc)

Sziasztok!

Valaki esetleg tudja, hogy ha kezd beérni (sárgás a képernyő széle körbe) azt cserélik garanciában vagy nem?

Köszönöm!

(#13663) szemesi69 válasza ricsi1224 (#13662) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Szia! Ha még van garid, akkor irány a szerviz, cserélni fogják.

(#13664) sethi

sethi
(tag)

Sziasztok!
Most kaptam egy p9lite-ot céges telefonnak. Hogy tudom kikapcsolni, hogy főképernyőn a hangerő gombokkal ne tudjam állítani a csengő hangerőt?

[ Szerkesztve ]

(#13665) Jarod1

Jarod1
(PH! addikt)

tudtok valami sync progit ami vezeték nélkül kapcsolódik a telóhoz? myphonexploreren is HiSuite on kívül

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#13666) brickm válasza Jarod1 (#13665) üzenetére

brickm
(senior tag)

Air Droid.
De ha valaki tud jobbat hallgato, mert ez tele van számomra felesleges cuccokkal, plusz mióta rootoltam hülyeségeket kérdezget.

[ Szerkesztve ]

Jó krumpli vagy

(#13667) MR ME

MR ME
(tag)

Sziasztok!

egy kérdésem lenne!

eladtam a jól bevált P9Lite-omat és a következő problémával kerültünk szembe, idézem amit tapasztal a vevő:

Szoftver... bekapcsolás után (mindegy hogy milyen kártyát teszek bele, vagy akár kártya nélkül próbálom), a nyelv választás és a licencek elfogadása után a telefon MINDENKÉPPEN nethez akar kapcsolódni a Google fiók hitelesítése kapcsán. Ez rendeben is van persze, ez a lényeg, hiszen amúgy is kell rá a Google fiók, stb, így felküldtem WIFI-n keresztül. Nos itt viszont van egy kis probléma... hiába adom meg akár egy másik saját gmailes, akár párom bármely gmailes akár egy vadonat újonnan létrehozott Google fiók azonosítóját, mivel azon nem találja a telefon korábbi adatait, nem hajlandó elfogadni a fiókot. Ha pedig megpróbálom kihagyni a Google hitelesítést az elején hogy majd később, akkor jön a meglepi üzenet, idézem a telefonról:

"A módszer, amivel végezte a gyári visszaállítást biztonsági kockázatot jelenthet. Kérjük, hitelesítse személyazonosságát a Google fiókjával. Kérjük előbb csatlakozzon az internethez."

OTA-n jött magának leszedett legfrissebb verzió van a telefonon, és nem emlékszem h bármilyen lopásvédelmet is bekapcsoltam volna rajta....mielött odaadtam, szervízmenüből dobtam rá egy hard resetet, majd kikapcsoltam és ment is a postára a telefon....

tudnátok nekem segíteni h mivel is tudnánk megoldani ezt a problémát?
előre is köszönöm! :R

(#13668) robi64

robi64
(fanatikus tag)

Próbálja ateló recoveryjéből (hangerő+ és bekapcsgomb) törölni.
Wipe cache partition
majd
Wipe data/factory reset
és utánna
Reboot system now
Ez kellene hogy mindent töröljön.

(#13669) KZP válasza MR ME (#13667) üzenetére

KZP
(őstag)

Valószínűleg nem lett a fejlesztői beállításokban bekapcsolva az OEM feloldás. Így, visszaállítás után csak azt a Google fiókot fogja elfogadni, ami előtte be volt állítva a készüléken. Ez a Google védelme a lopás ellen, normál módszerekkel nem fogod tudni kikerülni. Tehát,
vagy visszaviszi neked a vevő, belépsz az előző fiókoddal, aztán a fejlesztői beállításokban bekapcsolod az OEM feloldást, utána jöhet a gyári visszaállítás, vagy megadod neki a fiókod adatait, és megcsinálja magának. Persze, utána valtoztasd meg a jelszavadat. (Ha jól értelmeztem a problémát.)
(Fejlesztői beállítások: a telefon adatainál a build számot kell nyomkodni.)

[ Szerkesztve ]

(#13670) MR ME válasza KZP (#13669) üzenetére

MR ME
(tag)

Köszönöm, a fejlesztői beállítások fel voltak oldva, de valóban nem volt bekapcsolva ez az opció :( akkor eszerint járunk el....

(#13671) KZP válasza MR ME (#13670) üzenetére

KZP
(őstag)

Nincs mit!
Viszont gyári visszaállítás után bekapcsolva marad az OEM feloldás, erre majd figyeljen oda a vevő. Érdemes kikapcsolni, aztán, ha valamikor ő is eladja, akkor kapcsolja csak be.

(#13672) Bandita4141

Bandita4141
(tag)

Sziasztok! Van egy vodás készülékem hogyan lehet rátenni független romot? A vodás sokszor lefagy.

-ggg-

(#13673) MR ME válasza KZP (#13671) üzenetére

MR ME
(tag)

Rendben, köszi még1x ;)

(#13674) Roland0224

Roland0224
(tag)

Sziasztok
Sajnos mostanában nem tudom követni a topikot így ha elhangzott a kérdés akkor bocsánat.
Szeretném frissiteni a telom(jelenleg b392 van rrajta) de nem igazán jön(sőt még kb soha nem jött) frissítés rá néha FF-fel szoktam. De a bekeretezettek közül egyiket sem engedi fel , letölti minden és utána vmi gond van a csomaggal és eltűnik. Bubus leírása és videója alapján csináltam mindent
Valakinek ötlet? Előre is köszönöm 😊😃

[ Szerkesztve ]

(#13675) Matthewus

Matthewus
(őstag)

Üdv! Mall.hu-nál vásárolt készüléket vitt már valaki a Körúton lévő szervizbe? Milyen számlát, garancia levelet fogadtak el? Mert se a számlán, se az e-mailben küldött garanciajegyen nem szerepel IMEI szám.

(#13676) robi64 válasza Roland0224 (#13674) üzenetére

robi64
(fanatikus tag)

Szia.
Ha F.F-el frissitesz,először nézd meg,hogy engedélyezve-e van a TE IMEI sámodra,ha nem akkor hiába töltöd le,nem fogja engadélyezni a telepitést (letölti de nem települ,hibát ir ki).

Nekem tegnap érkezett az OTA C432B395 (serbia),szokás szerint az OTA érkezik ha megjelenik F.F.-eren a következő frissités,eben az esetben B396/B397.

[ Szerkesztve ]

(#13677) szemesi69 válasza robi64 (#13676) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Szia! Milyen témát használsz? Ami az utolsó képeden látszik.

[ Szerkesztve ]

(#13678) Roland0224 válasza robi64 (#13676) üzenetére

Roland0224
(tag)

Igazad van az a gond , erre nem is gondoltam
Köszi szépen 😊😃

(#13679) robi64 válasza szemesi69 (#13677) üzenetére

robi64
(fanatikus tag)

Én csináltam,itt van kettő [link] [link]

(#13680) szemesi69 válasza robi64 (#13679) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Köszi :)

(#13681) Peterking válasza robi64 (#13679) üzenetére

Peterking
(kvázi-tag)

Ez tetszik. Köszi.

(#13682) bubus66 válasza szemesi69 (#13680) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szia itt vannak robi64 témái

"Mi esküszünk, ha kell, szembeszállunk bármivel". A tűz, a víz, a föld minket örökre összeköt.“A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél.”https://androware.hu

(#13683) szemesi69 válasza bubus66 (#13682) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Szia! Tudok róla, már nézegettem, de a mostani, amit linkelt, bejön nagyon :) Azért köszi :)

(#13684) bubus66 válasza szemesi69 (#13683) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ezeket is feltettem oda.

"Mi esküszünk, ha kell, szembeszállunk bármivel". A tűz, a víz, a föld minket örökre összeköt.“A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél.”https://androware.hu

(#13685) szemesi69 válasza bubus66 (#13684) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Oké, köszi.

(#13686) ORCA58

ORCA58
(PH! addikt)

Budapestre kellet mennem, úgy intéztem, hogy legyen időm beugrani a Huawei márkaszervizbe, egy kis rendszer frissítésre. Türelmesen kivártam a valamivel több mint egy órámat, és gondoltam feldobják rá a frissítést. Ők írták, hogy vigyem be! Hát tévedtem. Ott kell hagyni 4 napra a telefont egy frissítés miatt. Egy javításra bevitt készülék átvétele is tovább tartott, mint egy ROM felrakása, de volt aki vagy 15 percig üldögélt a kiszolgáló pultnál. Szépen elbeszélgettek arról, mi hogy karcolódik stb.
A Huawei szépen visszafejlődik! Nem tudják, hogyan kell frissítést küldeni. Nem engedik felrakni a ROM-ot usernek, mert fel sem teszik már a honlapjukra. Ráadásul nem képesek pár perc alatt feltenni egy frissítést!?
SZÉGYEN! :(

(#13687) snooze válasza ORCA58 (#13686) üzenetére

snooze
(PH! addikt)

Tmx a szerviz?

GO GUNNERS!!

(#13688) ORCA58 válasza snooze (#13687) üzenetére

ORCA58
(PH! addikt)

NEM! ITT

(#13689) Matthewus válasza ORCA58 (#13688) üzenetére

Matthewus
(őstag)

TMX az is: "A szervizelést itt is a Telemax végzi"

(#13690) ANDROID??? válasza Matthewus (#13689) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Jajj. :U

(#13691) Kolty

Kolty
(fanatikus tag)

Sziasztok.
Hol lehet beállítani azt, hogy azt az e-mail címet felajánlja a készülék mikor akarok pl. ide belépni amivel már be voltam lépve?
Opera böngésző.
Hiába van kipipálva amegjegyzés, nem jegyzi meg.

(#13692) MR ME válasza Kolty (#13691) üzenetére

MR ME
(tag)

Én is operát használok, nekem nem volt ezzel gond...
Az opera beállításknál engedélyezd a sütiket, és esetleg töröld a böngészési adatokat és újra mentsd el, hátha...

(#13693) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék! Kislányomnak van egy ilyen Huawei P9 lite készüléke (nem 2017)
Szólt, hogy rottyon van a belső memória, kéne valamit csinálni...
van a telefonban egy 8gigás memória kártya is.
a gondom az, hogy egyszerűen nem tudom, hogy kell átpakolni a telepített alkalmazásokat a memória kártyára.
Mg az LG G4-esemen és a másik gyerkőc LG Spirit-jénél ott a lehetőség, hogy alkalmazás áthelyezése SD kártyára, na itt Android 7 alatt nincs.
Továbbá esetleg nem jártas valaki a Musical.ly alkalmazásban? konkrétan ez foglalja el a belső memóriát, kb 7 GB-ot, ha magát az alkalmazást nem is, de az elkészített alkotásokat (is) áthelyezném memória kártyára, de erre a program (sem) kínál lehetőséget... vagy legalábbis én nem találom
Köszönöm előre is a segítséget

(#13694) snooze válasza bacsis (#13693) üzenetére

snooze
(PH! addikt)

Sajnos nem tudsz memoriakártyára telepiteni,mivel a rendszer stabilitásának garantálása miatt nem engedélyezett..ez van..

[ Szerkesztve ]

GO GUNNERS!!

(#13695) bacsis válasza snooze (#13694) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

:F
Mekkora egy bullshit már..
Hát evvan... köszi :R

(#13696) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Oké, lenne egy újabb kérdésem!
A telót rákötöm a gépre, írja hogy belső memória szabad hely 0 bájt...
Rámegyek a belső memóriára, kijelölöm az összes mappát, jobb klikk tulajdonságok, erre kiírja hogy használatban 490MB...
Ahha persze.. és a többi cirka 10GB az hol van?

(#13697) Balathruin válasza bacsis (#13696) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Vannak mappák amit rejt a gép elől, meg lehet más partíción van ami zabálja. Többet ér ha mondjuk telefonon total commanderrel csinálod ezt.

(#13698) szkaroly válasza bacsis (#13696) üzenetére

szkaroly
(tag)

Telefonkezelő---rendszeroptimalizálás volt már esetleg?

(#13699) OldMike válasza bacsis (#13696) üzenetére

OldMike
(senior tag)

Nekem a DiskUsage alkalmazás elég jól mutatja, hogy mi foglalja a helyet.

42LM660S

(#13700) Lauda

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hello!

Szeretném, hogy ne jelezze a telefon, mikor frissítés elérhető, mivel nem frissítem, kivéve a böngészőt. A beállítások - értesítési panel és állapotsáv - értesítés kezelőben a frissítőnél inaktiváltam mindhárom kapcsolót és ma reggel megint kitette a kezdő képernyőre és az értesítésekbe, hogy van frissítés. Mit kellene tennem szerintetek?

Köszönöm!

Dubito ergo cogito, Kételkedem tehát gondolkodom (René Descartes).............az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat (Puzsér Róbert)..... Rengeteg a hülye ember manapság (Lauda)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.