Hi​r​de​tés​

2018. január 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-20 09:53:34

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13301) Robertó79

Robertó79
(tag)

Memóriakártyát akarok cserélni a telóban, hogy tudom a régi kártya adatait az ujra rakni (programok játékokletöltések stb) csak simán másoljam át pc-n?

(#13302) KZP válasza Robertó79 (#13301) üzenetére

KZP
(őstag)

Az a leggyorsabb/legegyszerűbb megoldás, de előtte az új kártyát a telóban, (ne a számítógépen) formázd meg, legalábbis én ezt tenném másolás előtt.

(#13303) Robertó79

Robertó79
(tag)

Alkalmazást hogy tudok belső tárhelyről sd kártyára tenni?

(#13304) szemesi69 válasza Robertó79 (#13303) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Sehogy.

Huawei P9 LITE, Huawei P8 LITE, Huawei P8, Samsung Galaxy A3 2016, Lenovo A328

(#13305) gombilaci1 válasza szemesi69 (#13304) üzenetére

gombilaci1
(senior tag)

Nem értem miért kell ezzel szop@tni a népet. ??

(#13306) Balathruin válasza gombilaci1 (#13305) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Mert legtöbben nem magas sebességű SD-t használnak, aztán jönne az hogy lassú a telefon meg lefagy.

(#13307) gombilaci1 válasza Balathruin (#13306) üzenetére

gombilaci1
(senior tag)

Más gyártó sem csődölt még be attől, hogy ezt hagyta.

Mellesleg ezt is le lehet írni a könyvbe sallangok mellé és kész.

(#13308) Tybee21

Tybee21
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Gondolkozok egy ilyen készüléken. Mik a tapasztalatok? 2 fontos kérdésem volna, hogy a kamera mennyire használható? Most egy Sony XA-t használok, de abban szörnyű... és a másik a 16 Gb tárhely nem kevés? Az XA-ban is annyi van, hát kicsit csücskös néha...
Jaj, közben még valami eszembe jutott a 7-es android rámegy gyárilag?

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#13309) gombilaci1 válasza Tybee21 (#13308) üzenetére

gombilaci1
(senior tag)

Ha ott csücskös ,akkor itt is az lesz.
+épp mostanában ért a meglepetés engem is,hogy az appokból a megszokott módon semmit nem lehet átrakni az SD-re.
Nekem független (telekomos) 2016 van. Erre már hónapokkal ezelőtt megjött a gyári 7 -es droid.
Kamerához nincs viszonyítási alapom.
Én úgy vagyok vele ha fotó, akkor DSLR. Ez meg minden másra "elmegy".

(#13310) szemesi69 válasza Balathruin (#13306) üzenetére

szemesi69
(őstag)

+1 :) Nem véletlen, hogy sok gyártó már nem támogatja a külső memória bővítést :)

gombilaci1 Ha jól emlékszem már a lollinál se lehetett áthelyezni alkalmazásokat, más gyártók készülékein se lehet, gondolok itt ismert márkákra, pl. samsung

[ Szerkesztve ]

(#13311) Tybee21 válasza gombilaci1 (#13309) üzenetére

Tybee21
(fanatikus tag)

Azért a Sony-n át lehet valamennyit, de nem mindet... közel sem.
Egyébként a Honor 8 lite és a P9 lite ugyanaz a készülék? Nem akarok én sokat fotózni, de régebben a lumiáimmal elég tűrhető fotót lehetett készíteni, viszont a Sony gázos...

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#13312) szemesi69 válasza Tybee21 (#13311) üzenetére

szemesi69
(őstag)

Nem ugyan az, viszont van már P9 lite 2017 is.
Szerintem jó képeket lehet vele lőni.

[ Szerkesztve ]

(#13313) Tybee21 válasza szemesi69 (#13312) üzenetére

Tybee21
(fanatikus tag)

Igen a P9 lite 2017-et méregetem, mondjuk abban is 16 Gb van, viszont kamerára biztos az is korrekt. Nem tudom, keresgéltem már olyan oldalt, ahova az emberek mobilos fotókat töltenek fel, de nem találtam igazán jót, pedig ott lehetne igazán tájékozódni...

(#13314) robi64

robi64
(fanatikus tag)

Honor 8 lite, P8 lite 2017, P9 lite 2017, Nova Lite és GR3 2017 ugyan egy teló.
Nézzetek után.

(#13315) Muerte68 válasza OldMike (#13298) üzenetére

Muerte68
(őstag)

Ilyen nekem is volt a P8-először ment utána a Note4-kábelével ment csak később megint jó volt a sajátja :Y
Nem értetem én sem hálistennek most a P9-nem variál :R
A P9 lite sem akart menni a sajátjával annak is a samu kábel segített-azóta nem használtam kábeles rákötéssel úgyhogy most nem tudom pont mi a jó neki,de az OTG-tuti kell :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#13316) robi64

robi64
(fanatikus tag)

Én egy 6 éves,jó vastag ZTE kábelt használok,eddig még nem volt baj se Huawei,LG és Samsung telókkal,van OTG kábelom is,amit EMUI 4.1 -en használtam.

(#13317) 98bja

98bja
(fanatikus tag)

Sziasztok.
Ahogy nézem xda-n az Elite rom elvileg már teljesen stabil, bug nélküli rendszer. Használja innen valaki? Érdekelnének vélemények, hogy megéri e váltani a stock romról. :))

Huawei P9 Lite | Intel Core i5 3570 | Nikon D5100 | Sigma 10-20 f3,5 | Nikon 18-55 f3,5-5,6 | Nikon 55-200 f4-5,6

(#13318) robi64 válasza 98bja (#13317) üzenetére

robi64
(fanatikus tag)

Én használom,több álitasi lehetőség,jobban kezeli a memórát...
csak most visszaálltam gyárira,mivel várom a B391 OTA frissitést (serbia).

(#13319) Doki42 válasza Tybee21 (#13313) üzenetére

Doki42
(újonc)

Fototrend.hu
Én is oda töltök ünnepek óta, nekem p9 lite 2016 van..

[ Szerkesztve ]

(#13320) Kolty

Kolty
(fanatikus tag)

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudom a kettes sim számait átirányítani egy olyan simre ami egy másik készülékbe van?
Beírtam az üres mezőbe a számot amire szeretnék irányítani, de a mentés gomb szürke maradt.
[link]
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#13321) keszo válasza Kolty (#13320) üzenetére

keszo
(őstag)

Szerintem ez szolgáltatói hívás átirányításnak minősül

Tárcsázó, 3pöty beállítások, hívásátirányítás

[ Szerkesztve ]

Attila

(#13322) Tybee21 válasza Doki42 (#13319) üzenetére

Tybee21
(fanatikus tag)

Köszönöm, jók a képed... ezért te "mókolsz" vagy automata kicsit szebb beállítással?

(#13323) Kolty válasza keszo (#13321) üzenetére

Kolty
(fanatikus tag)

Köszönöm. Erre gondoltam. Viszont azt írja, hogy nem várt válasz a hálózattól.
Vajon miért?

(#13324) Doki42 válasza Tybee21 (#13322) üzenetére

Doki42
(újonc)

Minden automata nem mókolt. Szívesen! A 2017 es kiadásu állítólag rosszabb képeket csinál..nézegelődj 😁😁

[ Szerkesztve ]

(#13325) bmt50 válasza Doki42 (#13324) üzenetére

bmt50
(tag)

Ezt alátámasztom. A szenzorméret picivel nagyobb (1/2.9), de kisebb a rekeszérték: f/2.2. Így hiába lesz jobb a mélységélesség, a fókuszban lévő tárgy nem lesz annyira se részletgazdag, mint a 2016-os modell esetében. Ront a helyzeten a szimpla ledes vaku is: gyengébb a fénye, és rosszabb a derítés is.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13326) eldvor válasza 98bja (#13317) üzenetére

eldvor
(újonc)

Szia! Én is ezt használom. Akkumulátor időben nem vettem észre változást, de jóval gyorsabb a stock romoknál. Nincs újraindulás, megfagyás mint stocknál volt, az utóbbi időben egyre gyakrabban.

(#13327) ORCA58 válasza eldvor (#13326) üzenetére

ORCA58
(őstag)

A stocknál ROM alatt a gyárit érte?
Mert nálam a közel 1,5 év alatt nem volt fagyás, és újraindulás is csak akkor, ha azt én kezdeményeztem nagy ritkán.

(#13328) balgab84

balgab84
(tag)

Telenoros keszulekre mikor jon 7.0 droid?????

(#13329) ANDROID??? válasza balgab84 (#13328) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

:D Amennyiben a P8 Lite módszerrel frissít a Telenor, akkor várhatod. :K

(#13330) Lavad válasza balgab84 (#13328) üzenetére

Lavad
(kvázi-tag)

Csak hozzászólnék én is, bíztam benne hogy karácsony környékén beesik, mint ahogy itt felröppent a hir a
fórumon, de őszintén, nagyon meglepődnék ha bármikor is lenne frissítés...

[ Szerkesztve ]

(#13331) gombilaci1 válasza ORCA58 (#13327) üzenetére

gombilaci1
(senior tag)

Nekem most 1éves , de sem hatos, sem hetes droiddal nem fagyott még le és nem idult újra.

(#13332) T. Almeida válasza balgab84 (#13328) üzenetére

T. Almeida
(senior tag)

én (mi) is várom/juk. Céges környezetben használunk Telenoros P9 LIte-okat, és a 6-os droid nem tud egy dolgot, amit a 7-es már igen...

Ha van vkinek belsős infója, kérem ossza meg, köszönöm.

Kempó...

(#13333) Kolty

Kolty
(fanatikus tag)

Sziasztok. SOS. kérdésem lenne.
Hogyan tudom leválasztani a készüléket a pc.ről?
Csatlakoztattam, de nem találom ahol át lehet állítani csak töltésre.
Se a Sz.gépen nem találom a kiadást, se a jobb oldali tálcán.
Köszönöm

(#13334) Muerte68 válasza Kolty (#13333) üzenetére

Muerte68
(őstag)

legördülő menü föntről lehúzva ott válaszd ki hogy töltés-képek átvitele-vagy mtp kapcsolat.
ez a menü akkor jelenik csak meg ha usb-vel csatlakozol a gépre.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#13335) disy68 válasza Kolty (#13333) üzenetére

disy68
(fanatikus tag)

Az eszköz nem csatlakozik alapból háttértár módban (mint egy pendrive pl.) a többi csatlakozási módban pedig nincs szükség a 'biztonságos eltávolítás'-ra. Lásd: MTP

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#13336) Muerte68 válasza Kolty (#13333) üzenetére

Muerte68
(őstag)

magyarul húzd ki oszt csókolom :D :K

(#13337) robi64 válasza Kolty (#13333) üzenetére

robi64
(fanatikus tag)

Beállitások/Fejlesztői lehetőségek/USB konfiguráció választása

(#13338) eldvor válasza ORCA58 (#13327) üzenetére

eldvor
(újonc)

igen, a gyárit értem. Sajnos nekem elég sűrűn, főleg ha videót néztem esetleg böngészőből.

(#13339) jatszo

jatszo
(fanatikus tag)

Sziasztok! 381-nél még nincs frissebb hivatalos verzió?

(#13340) OldMike válasza jatszo (#13339) üzenetére

OldMike
(senior tag)

Én ugyan a B380-nál újabbra vágynék, de nálunk egyelőre még nincs. Valahogy most nagyon mostohagyerekei vagyunk a Huawei-nek :(((

42LM660S

(#13341) ANDROID???

ANDROID???
(PH! addikt)

Amennyiben megengeditek, idéznék egy másik topikból:
"Ki a bánatot érdekel hogy frissült-e vagy sem? :F
Van valami baja, hogy annyira kell a frissítés?? :P "

[ Szerkesztve ]

(#13342) OldMike válasza ANDROID??? (#13341) üzenetére

OldMike
(senior tag)

Ahogy itt a fórumon volt róla szó, a fényképező gyorsabb lett (lehet hogy volt más jobbulás is, de erre emlékszem).

42LM660S

(#13343) ANDROID??? válasza OldMike (#13342) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Vagyis volt baja a telnek. Értem. :K
Ettől nem tudta ellátni a telefon funkciókat? :U

(#13344) ORCA58 válasza ANDROID??? (#13343) üzenetére

ORCA58
(őstag)

Sajna tök felesleges várni a frissítésre. A jelezett hibákat eddig sem javították, nagy valószínűséggel ezután sem fogják. A biztonsági csomag azért frissülhetne, ártani nem ártana.
A memóriakezelésen meg biztos nem fognak javítani, hogy vegyél egy drágábbat. Ha messenger függő lennék, már idegbajt kaptam volna, mert azt lehetetlen a memóriában tartani pár óránál tovább, ha nem piszkálod közben.

(#13345) bmt50 válasza ANDROID??? (#13341) üzenetére

bmt50
(tag)

+1

6-os droid-om van, de sem a dupla alkalmazás-profil, se egyéb 7-es droid fícsörök nem hiányoznak. Minden fluid, nem fagy, nem laggol a telefon.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13346) robi64

robi64
(fanatikus tag)

A leg nagyobb változás a B380/381- en majd egy kisebb a B382/383- on volt,a többi csak Google biztonsági frissités,én tegnap kaptam az OTA B391 frissitést,decemder 1. Goole biztonsagi frissitésel. (Serbia)

[ Szerkesztve ]

(#13347) petyametyo

petyametyo
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Szervizel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Újra indulgat ,4G néha nem tudnak elérni csak az SMS jön a nem fogadott hívásokrol.Akku se valami acélos már.Fel év garancia van még rá, gondoltam be viszem ,csak nem akarok ott 2 órát ülni a semmiért

Itt már lassan több a link ember mint jofogáson !!!!!!!!! petyametyo felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13348) hefike válasza petyametyo (#13347) üzenetére

hefike
(kvázi-tag)

27 napig tartott a szervíz,mikrofon problémám volt,szervízt felhívni nem lehet,ahol leadod nyilatkozni nem tudnak,ki kell várni,egyszercsak jelentkeznek,elég fos....hozzáfűzném előtte sonym volt,az sem volt más,3 hét volt az is,úgy látszik ez a 3 hét standard a szervízekben,bár törvényileg 15 nap van írva a papíra,illetve ha hosszabbodik akkor értesítenek....persze nem értesítenek...kb ennyi a tapasztalatom

(#13349) B.Pystike válasza petyametyo (#13347) üzenetére

B.Pystike
(újonc)

Egyszer volt a telóm a Huawei szervízben.
Kb.egy órát vártam a sorszám alapján,majd átvették a készüléket.
Kaptam csere telefont is.
Három nap múlva átvehettem az azóta kifogástalanul működő telefonomat.

[ Szerkesztve ]

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

(#13350) petyametyo

petyametyo
(fanatikus tag)

Akkor eddig elég vegyesek a tapasztalatok :U
Ezek mikor voltak? :R
Van most nekünk egy hibátlan amit árulunk is meg ez a nem túl jól működő. Amennyiben adnak csere telefont akkor lehet be visszük

Itt már lassan több a link ember mint jofogáson !!!!!!!!! petyametyo felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13351) B.Pystike válasza petyametyo (#13350) üzenetére

B.Pystike
(újonc)

Nekem alaplapcsere volt.
De a fiam telefonját is szervizelték már egyszer.
Úgyszintén csere készülék illetve 3 nap.
Amit tudni kell a cserekészülék alacsonyabb kategória(Pl:nekem P8 volt)

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

(#13352) petyametyo válasza B.Pystike (#13351) üzenetére

petyametyo
(fanatikus tag)

Mikor volt ez ? :R

(#13353) B.Pystike válasza petyametyo (#13352) üzenetére

B.Pystike
(újonc)

Az enyém tavaly májusb a fiamé 1-2 hónapja.

(#13357) csemberlen válasza hefike (#13348) üzenetére

csemberlen
(senior tag)

Szia!

Nekem olyan gondom van, hogyha halkabban beszélek sokszor nem hallanak, mintha valami zajzár lenne.
Neked is hasonló volt a gondod?
Kaptál csere készüléket?

▲▼Hja kérem az élet nem egy habostorta.▲▼ ←←⌂⌂Ω Intelligens vezérlés. Ω⌂⌂ www.kerpen.hu←←

(#13358) MR ME

MR ME
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Nálatok is van olyan gond, h ha a bluetooth-t bekapcsolom, akkor a wifi sebessége gyak. a nullára csökken, a telefon pedig "akadozik"?
FR volt már, a legújabb frissítéssel (B390) és előzővel is fennállt ez a probléma, mind1 h fülest vagy hangfalat kapcsolok össze vele...

vmi megoldás esetleg? :)

előre is köszi

Asus Xonar U5 - Samsung BX2431 - Logitech G5/Wave/X-230 + Dell Vostro 3750 Core i5-2520M (2,2 GHz) 8GB DDR3 17.3" Nvidia Geforce GT 525M

(#13359) hefike válasza csemberlen (#13357) üzenetére

hefike
(kvázi-tag)

Nem kaptam cserekészüléket,nem nagyon hallottak mit beszélek

(#13360) Zsocy155 válasza hefike (#13359) üzenetére

Zsocy155
(őstag)

Te is a Telemax-hoz adtad le vagy szolgáltatóhoz?

(#13361) B.Pystike

B.Pystike
(újonc)

Én javaslom mindenkinek aki megteheti hogy a Budapesti Huawei szervíz szolgáltatásait vegye igénybe.
Nekem és a családomnak illetve ismerőseimnek csak jó tapasztalata van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.