Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Graphics #30 üzenetére

    Biztos tele van apróságokkal, nem is kételkedek benne, de... tényleg zavar az UI. A Google Material Design-ja se kiváló, ott a tipográfiával vannak bajaim de ahhoz legalább igazodnak a fejlesztők is, egy Materialos app szvsz kilógna elég komolyan egy Huawei-s rendszernél.

    Látom hogy mit akarnak eléreni, iOS-hez hasonlóan keverik az átlátszó és flat elemeket, de ahogy ott se működik túlzottan jól így itt sem. Sőt, sokkal rosszabb szvsz... de persze ízlések és pofonok.

    Igazából így is a piac legszebb telefonja, magasról ver mindent szerény véleményem szerint, még én is elgondolkodtam rajta hogy az iPhone SE helyett (igen, kis telefon helyett péklapát) ez legyen a következőm. Remélhetőleg lesz belőle GPE, vagy legalább épül rá majd Nexus... ilyen kinézetet felesleges lenne elpazarolni így, még ha csak én vagyok úgy vele hogy nem tetszik a felülete. Bár addigra már valszeg telefont váltok, nem fogom megvárni...

    (#24) SolidMetal91: Ne viccelj már, a tizenpár éves D70-em jobb képet köp ki magából egy mezei kitobival... telefontól jó minőség, de nemhogy DSLR, de még bridge szinten sincs feltétlen.

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák