Hirdetés
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Akciófigyelő: Dömpingáron adja az Earfun a zajszűrős fejhallgatóját
- Elirigyelte a Vivo az Oppo 10x-es zoomkameráját
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Mobil flották
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lasy
veterán
Használ valaki ilyen készüléket?
-
tibaimp
nagyúr
-
ebéd elek
csendes tag
Tetszett simán vennem a Samuk helyett.
-
qnadam
veterán
-
zeon.hu
nagyúr
Két dolog ami eszembe jutott. Egy, làtjuk azt, hogy a kemera/mikrofon mikor működik, tehàt ha lehallgatnak minket, elvileg tudjuk, ezzel szemben van olyan funkció, hogy másokat lehalgassunk? Really?
Kettő, a P50 Pronàl bezzeg 4K60fps-nél nem lehetett vàltogatni a kamerák között… wtf
Az Oppot hívják màr fel, hogy közèpen a rést hogy kell eltűnteni.
Mindent fèl millàért 5G és GMS nèlkül. NiceEzt bármelyik telefon tudja, egy egyszerű alkalmazást kell hozzá letölteni:
Telefon pl a tévé elé, beteszed a (BT) fülest és máris hangosabban tudod hallgatni, miközben nem zavarod a körülötted alvó családot.Itt annyi a különbség, hogy gyárilag tudja.
-
tibaimp
nagyúr
Ha egy telefonon, mint ezen, nincsenek Google szolgáltatások, attól még maga a kereső, mint weboldal, a g-mail, mint e-mail oldal, illetve a google maps működik? Vagy ezek el sem indulnak egyáltalán?
-
qnadam
veterán
Köszönöm a tesztet. Ennyiért nagyon drága. Az UV-s dolog meg veszélyesnek tűnik. Az UV fény tudtommal sejt romboló hatású, nálunk is van UV sterilizáló , jó vastag szűrös üvege van ,nem szabad nyitott üvegnél használni illetve a fénybe nézni vagy félre értettem valamit a használatával kapcsolatban?
a sterilizáló UV-C, a picike led meg UV-A.
-
Nick Beam
csendes tag
Imádtam a kagyló telefonokat, visszasírom a Motorola V3-at, így egy ilyen koncepció mindig megdobogtatja a szívem. De amíg ilyen vastag összecsukva, és ennyire látszik a törés a képernyőn, addig nem rúg labdába. Feketében egyébként még tetszik is külsőleg
-
Plug Life
senior tag
Képernyő, kicsit gyűrött, félmillióért 😂 Bohócok...
-
Bagoly01
őstag
Nagyon szuper készülék, kár hogy drága.
-
M5Norbi
őstag
Jó az a macskás kép
tudom kis pénz kis foci biztos ezért nem volt kéznél oroszlán
A készülék: Nyilván egy rétegmodell. Az el kell ismerni hogy egyedi.
-
Hallosz
senior tag
A teszt jó lett, köszi. A készülék egy Tech érdekesség, a megjelenése, nos a bazári talán szalonképes kifejezés. Telefonálni bizonyára lehet vele, ahhoz viszont drága, nem kicsit, nagyon.
(szerintem) -
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet. Ennyiért nagyon drága. Az UV-s dolog meg veszélyesnek tűnik. Az UV fény tudtommal sejt romboló hatású, nálunk is van UV sterilizáló , jó vastag szűrös üvege van ,nem szabad nyitott üvegnél használni illetve a fénybe nézni vagy félre értettem valamit a használatával kapcsolatban?
-
ncc1701
veterán
Akkor sem kéne, ha google alkalmazásokat futtatna.
-
SkyLine3000
addikt
Ha ingyen adnák, sem kéne.
-
Kevin8997
tag
Korábban a p50 pronál írtak igazak itt is. Ha az europai piacot picit is meg akarták volna tartani ezt a telót 150ért adták volna és brutál árversenyt indítottak volna. De gondolom nincs készletük sem és el sem akarják adni ezeket a telókat.
-
Juhaszatti
addikt
Teljesen érdektelen, önmagában és a konkurenciához mérten is. Azt hiszem ezt a hozzászólások eddigi száma is elég jól mutatja.
-
judas13
veterán
Zseblehúzás.
-
francz'70
senior tag
Két dolog ami eszembe jutott. Egy, làtjuk azt, hogy a kemera/mikrofon mikor működik, tehàt ha lehallgatnak minket, elvileg tudjuk, ezzel szemben van olyan funkció, hogy másokat lehalgassunk? Really?
Kettő, a P50 Pronàl bezzeg 4K60fps-nél nem lehetett vàltogatni a kamerák között… wtf
Az Oppot hívják màr fel, hogy közèpen a rést hogy kell eltűnteni.
Mindent fèl millàért 5G és GMS nèlkül. Nice...a P50 Pronàl bezzeg 4K60fps-nél nem lehetett vàltogatni a kamerák között…
Így ne is...
Cikkhez: idézet a Z fold3 tesztből...
"...mérnöki remekmű a készülék zsanérja, mivel a telefont némi megszokás után egyszerű egy kézzel kinyitni és összecsukni, és nincs semmi lötyögés, feles mozgás vagy elbizonytalanodás a folyamat során – mintha a Z Flip3 egy darabból faragták volna, bármilyen állásban legyen."
+ GMS és kb. 130 ezerrel olcsóbb is,.....no comment
-
gproject
aktív tag
-
joey04
titán
kicsit csúnya, kicsit buta, de legalább drága.
-
gombasm
aktív tag
" A legtöbb app elérhető az Amazon alkalmazásban..."
Szerintem nem ezt akartad írni vagy csak én tudok valamit rosszul?
-
Doki42
őstag
Csodálatos....ja nem. Erről cikkezni is felesleges volt
-
roli543
őstag
Két dolog ami eszembe jutott. Egy, làtjuk azt, hogy a kemera/mikrofon mikor működik, tehàt ha lehallgatnak minket, elvileg tudjuk, ezzel szemben van olyan funkció, hogy másokat lehalgassunk? Really?
Kettő, a P50 Pronàl bezzeg 4K60fps-nél nem lehetett vàltogatni a kamerák között… wtf
Az Oppot hívják màr fel, hogy közèpen a rést hogy kell eltűnteni.
Mindent fèl millàért 5G és GMS nèlkül. Nice -
babkukta
senior tag
Mit ne mondjak, nem is csodálom, ha GMS nélkül, és ennyiért a konkurens kínai gyártók elveszik azt a hatalmas szelet tortát a Huawei elől.
Most komolyan, ki vesz ennyiért Huaweit? Nem mondom egyáltalán hogy használhatatlan Gugli nélkül, mert nem igaz. Jól is néznek ki, de akkor is meg van csonkitva. Ez nem teljes értékű telefon, még ha tényleg sok embernek használható is.
Nem értem, miért adnak ilyen árcímkét...ennyiért nem tolják le az emberek torkán
-
stingray
tag
Nincs GMS és jóval drágább, mint a Z Flip3. Ki az a félhülye, aki ezt megveszi?
-
Schuler888
senior tag
A flip3 5G de meg az elso szeria is megeszi reggelire es kikopi.. es meg igy merik arazni..
-
bollokcs80
Korrektor
-
strogov
senior tag
-
odani
tag
Dummy phone babáknak fél misiért.
-
Bobó_20
aktív tag
nem szoktam ilyet kommentelni, de most nem bírom ki: ingyen sem kéne, mert eladni se tudnám
-
Duree
veterán
Sajnos több sebből is vérzik, drága és a Google hiánya rányomja a bélyegét a sikerére.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple iPhone 17 256GB Black/3 Év Garanciával/ Magánszemélytől Media Markt számlával
- Samsung Galaxy S23 8/128GB, Szép állapotú, 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S23+ 8/256GB, 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S24 8/256GB, Szép állapotú! 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S24 FE 8/128GB, 12 hónap garancia! Szép állapotú!
- Nvidia Quadro K2200 4GB GDDR5 PCi-e videokártya 2xDP, 1xDVI
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X280 - i5-G7 I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Apple iPad Smart Keyboard magyar
- AKCIÓ! Asus Rog STRIX RTX 2080 8GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- Dell Latitude 5421 Touch i7 / 16GB RAM / 512GB SSD / 2 ÉV GARANCIA
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


