Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz S e t h #294 üzenetére

    Te se ma másztál le a falvédőről és magyarázni kell?
    Vitatja az oldal által adott plecsnit. És nem csak itt kapott ugye, hanem szinte mindenhol. Ezen kívül egyesek szerint csak is gms-sel van élet a földön, miközben lehet hogy nem is oly rég még ő is root-olt telefont használt. Ha leírja a problémáit a teloval az nem baj, ellenben ha szerinte ez ennyi pénzért egy rakás hulladék akkor minek írja le körökön keresztül ugyanazt? Válaszon másik telot, van elég. Sose szeretem a pesszimista embereket akik a szarozáson kívül másra se képesek. És még csak véletlenül se látja hogy ő is egy ugyanolyan rakás tetején ül.

    Szakiii: hogy magának megéri e annyi pénzért amennyiért terméket vesz és a pénzéért a lehető legjobb terméket akarja
    Ahham szóval te eldöntötted hogy kinek mi éri meg? Mert ezek szerint csak az a példás aki azt választja amit te? :W
    Nem vagyunk egyformák. Mindenkinek megvannak a saját súlypontjai amikor választunk valamit. (nem csak telo hanem bármi) Érdekes lenne ha mindenkinek ugyanaz a telo kellene, meg ugyanaz a nő. És enged már meg hogy ezt mi magunk döntsük el. De végül is le is írtad és azért is húztam alá. És akkor sincs baj ha később rájövünk hogy rosszul választottunk. Az ember már csak ilyen.
    Persze a mondandód eleje az teljesen rendben van

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák