Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz joey04 #204 üzenetére

    Azért citálom talán az iPhonet, mert benne van a cikkben(!) :U

    Egyébként meg ha valaki tud fényképezni, akkor bele fog neki férni a téma a kisebb látószögbe is. Érdekes régen senki nem panaszkodott ennyit, hogy csak normál látószögű lencse van, most meg hogy kapunk legalább egy szélesebb lencsét, már ez sem elég. Pl. az LG G7-nek is 107 fokos volt az ultrawide lencséje, de különös módon nem emlékszem ennyi emberre panaszkodni végette a tesztje alatt. :U

    (#205) Rocket6 Én elismerem, hogy nagyon jó az iPhone videója, ha valaki annyira videóbuzi, miattam vegyen iPhonet. De itt sokan úgy állítjátok be a Huaweit, mintha használhatatlan lenne a videója a konkurenciával szemben, ami egyszerűen nem igaz. Túlzás. Én mondom nem látok akkora hatalmas különbséget, hogy én iPhonet vegyek. De megértem azt is, ha valaki úgy dönt hogy azt vesz, mert neki az a legfontosabb, ill. hogy tudjon Filmic Prot használni.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák