Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz S e t h #113 üzenetére

    Az egészben nem ez a gond. Mindig az volt a jellemző ha valaki megvett egy drága telefont, vagy hetente cserélte, és ezt negatív jelzővel illették, az egész topic ugrott, hogy miért fáj ez bárkinek, mindenki azt csinál a pénzével amit akar, igenis kell, stb...
    Ha valaki 400-500 ezerért vesz egy (nem akarok most flame-t ezért nem írok modellt) az jó, kell a melóhoz, meg jó a fogása, meg 10% erősebb a rezgőmotor mint az elődben volt, már csak ezért megéri váltani, meg jön a sok baromság....
    Na most ez szép elv itt valahogy nem érvényesül, hiszen látni az erőlködést, a fikázást folyamatosan minden Huawei topicban azokkal szemben akik ilyet használnak.
    Nem értem miért fáj ez ennyire itt mindenkinek. Az itt fikázók 99% sosem venne ilyet, nem értem miért írják le ugyanazt minden topicban 1000x.
    Persze megtehetik, mert erre való a fórum, csak elég szánalmas.
    Még azt is hozzá teszem, hogy évek óta Huawei-t használok elégedetten, de két ok miatt én sem venném meg, az egyik az ára, szerintem bármilyen telefonért ezek az árak már nevetségesek, a másik a GMS hiánya, ezért olvasom folyamatosan, hogy akik használják azoknak milyen vele az élet, hogyha esetleg idővel amikor már jóval olcsóbb lesz szóba jöhet ,lássam hogy én tudnám e használni.

Új hozzászólás Aktív témák