Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz <Adamsky> #15 üzenetére

    Több ember is van a környezetembem, akik amikor telefont cseréltek 2-3 év után, és bekapcsolták a készüléket, megkérdezték, hogy akkor itt most mit kell beírni - amikor a google fiókba jelentkeztek be. Fogalmuk sem volt róla, hogy az az.
    Más alkalommal, mikor mondtam azt, hogy ha nem a készülékre mentik a névjegyeket, hanem a google fiókba, akkor meglesz az új készüléken is, váltig állították, hogy nekik nincs olyan. Mondom: van gmail-es emailed a telefonon, nem? Persze van. Na, akkor az a google fiókod. Erre a válasz: Nem, az a gmail fiókom.
    Szóval nem, sokan a bekapcsoláskori huawei ID létrehozásától még nem fogják észrevenni, hogy nincs GMS

    Giovan! #13

    Pedig szerintem most volt a határidő a kést HMS és vele együtt az App Gallery feltöltésének (szóval alapos lenne a morgás). Ahogy beszéltük a másik fórumban is, a Huawei jövőjét nagyban befolyásolja az, hogy az első tágabb csoportot megcélzó készülékre elkészülnek-e egy nagyjából jól működő háttérrel, és véleményem szerint ez nem sikerült. Lehet, hogy áprilisra, vagy márc 26-ra sokkal jobb lesz a háttér, mire a P40 és pro érkezik, de az emberek addigra a p40 lite tapasztalataira fognak támaszkodni, ami félő, hogy nem lesz kielégítő. Szerintem ez volt a vízválasztó, és innen sokkal nehezebb helyzetbe kerültek. Még azt is el tudtam volna képzelni, hogy a Honor lészülékek mintájára a P40 lite bemutatója csúszik 1-2 hónapot Európában (lásd pl Honor 8x), hogy addig is pofozzák a rendszerüket. Véleményem szerint ez most hiba volt, aminek a súlyossága hamarosan kiderül...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • dutrás

    őstag

    válasz <Adamsky> #195 üzenetére

    Valóban én értelmeztem rosszul bocs
    Esetleg úgy hogy külön engedélyt kér a face. De abban sem vagyok biztos hogy a face tiltás alatt van.

    [ Szerkesztve ]

    P50 pro/P40 Lite

Új hozzászólás Aktív témák