Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donnie.d

    aktív tag

    válasz Kzohun #90 üzenetére

    Nekem is megfordult a fejemben a P10 Lite, habár nekem eleve a P9 Lite (2017) volt kinézve. Egy Huawei akciónak köszönhetően , melynek keretén belül 12 ezerrel olcsóbb lett, így végül a két telefon közti majdnem 30 ezer forintos árkülönbség a P9 Lite (2017) javára fordította a mérleg nyelvét.

    Nagyon vártam a P10 Lite tesztjét, mert amiket olvastam azok nem tűntek túl meggyőzőnek. Azonban elolvasva az itteni tesztet rájöttem, hogy nem követtem el rossz vételt.
    A tesztek, visszajelzések alapján azt látom, hogy a P9 Lite (2017) és a P10 Lite között a különbség minimális, de minden bizonnyal pár hónap múlva fog eldőlni, hogy melyik lesz opcionális vétel. Ekkor minden bizonnyal rejtett hibák (ha vannak) előjönnek, valamint minden bizonnyal mindkét készülék kap pár frissítést is.

    Ha megfordult a fejedben a P9 Lite (2017), akkor mint tulajként elmondhatom, hogy az első három kérdésednek megfelel a készülék. (Arról itt írtam véleményt hosszabban

    Ahogy olvasgatom a P10 Lite tulajok véleményeit itt elsősorban a RAM és a ROM döntheti el, hogy melyik telefont választod, ha ez a kettő között gondolkozol.

    - Ha mindenképpen két sim kártyával akarod használni, akkor egyértelműen a P10 Lite, hiszen ebben 32 GB tárhely van, míg a P9 Lite (2017)-ben csak 16 GB. És mindkettőnél el kell döntened, hogy két sim kártya vagy egy sim kártya és egy memóriakártya, amit használsz. Egyébiránt mindkét készülék bővíthető 256 GB-ig memóriakártyával, a P9 Lite (2017)-nél meg egyes alkalmazásokat lehet SD kártyára is telepíteni.

    - Ha a memória mérete is fontos, s bevállalod, hogy nem a Magyarországra szánt változatot rendeled meg, hanem külföldről, akkor tudni érdemes, hogy a P10 Lite-nak van 4 GB Ram-mal rendelkező változata is.

    Fentiek mellett pedig végül az ár alapján akarsz dönteni, akkor a P9 Lite (2017)-et szokták akciózni, s ilyenkor akár 74-75 ezerért is elvihető, s ilyenkor akár 30 ezer forintos különbség is van a két modell között.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák