Hirdetés

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Lalolib #740 üzenetére

    az always on kijelző csak amolednél szokás, mert annál elég azt a "pár" LEDet kigyújtania, de LCD esetén a teljes háttérvilágításnak mennie kéne.
    A LED színe amúgy némileg testreszabható, vagy legalábbis apptól függően más színű tud lenni, de még nem kerestem, hogy gyárilag változtatható-e.

    kb. 1 hetes a telefonom, eddig azt hiszem, semmi panaszom nincs rá :)
    az személyes dolog, hogy nekem ez a csupaüveg dizájn nagyon törékenynek hat, és még nem érkezett meg rá a tok... nem féltem különösebben a karcoktól, de még egy sima asztalra letevés is úgy megy, hogy szinte lábujjhegyen (: nem beszélve arról, ha bringázáskor elrakom a táskába... remélem már nem kell sokat várnom.

    egyébként érzésre a teló kevesebbet fogyaszt, mikor használom, viszont többet, mikor készenlétben van - így kb. ugyanott vagyok, mint az előző telefonommal (Mi4, SD801), hasonló telepmérettel.
    Viszont beszélgetési hangerőben, GPS érzékenységben, térerőben, és ilyen apróságokban, amiket pont nem lehet kiolvasni a specifikációkból, szerintem előre léptünk..
    Ja, nem beszélve a kijelzőről! Gondolom, hogy AMOLEDdel esetleg mégjobb lehetne, de ez is ég és föld a P10L javára. sokkal jobbak a feketéi, és a legtűzőbb napfényben is látom.
    Még az automata fényerő is elmegy, úgyhogy bekapcsolva hagytam. néha azért felül kell bírálnom, de elviselhető.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák