Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz jeni #42 üzenetére

    Azért van még ott elég eltérés, P30 Pro most a Hüvely csúcstelefonja, a Honor 20/5T pedig inkább közép tájon legel. :)

    +OLED vagy nem, de kijelző mindenképp szebb
    +-nagyobb kijelző, ezzel együtt kicsit tepsibb is. Szerintem nem "szebb" a háza, a View-nak "szebb", de mindegyik ócska üvegtepsi. :D
    +IP68-as vízállóság.
    --P30-on nincs beszédhangszóró(és így sztereó hangszórók sincsenek már), hanem a kijelzőt rezegteti
    +madzagos töltés gyorsabb, van vezeték nélküli töltés is.
    +USB-C az 3.1-es, Honor 20/5T/Pro az csak USB 2-es. Ezzel együtt nincs Desktop módja a Honor 20-nak, úgy tudom csak a Mate 20/Pro, P30/Pro, és a View 20 kapta meg tavaly.
    +-van memóriakártya slot, de a Nano Memory az annyira nem terjedt el, és annyira drága(17000 forint egy 128GB-os, sima microSD-ből 7-8000-ért van ekkora) mintha nem is lenne. :U
    /Normál esetben a P30 Pro-ban 8GB memória csücsül(mint ahogy a P20 és P20 Pro között is volt 2GB távolság), de szolgáltatóknak sikerült az egyetlen 6GB-os változatot forgalmazniuk.
    +++kamera lényegesen sokkal jobb a P30 Pro-ban. Értsd úgy, hogy a legjobb képei a Honor 20/5T-nek olyanok lesznek, mint a P30 legrosszabb felvételei.
    -nincs 3,5mm jack egyiken sem
    +-van always on display, nincs értesítő led
    +-ujjlenyomat olvasó üvegen keresztül optikai, nem oldalt lapít. Szerintem még mindig a hátsó a legbiztosabb, ami pont egyikben sincs. :)
    +van benne infra port
    +kicsit nagyobb akku van benne

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák