Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48795648

    törölt tag

    Üdv. Nem közvetlenül ehhez a géphez szól a következő írás. Érdeklődni szeretnék, hogy tudnátok-e olyan laptopot, ultrabook-ot ajánlani ami 400-450 ezer Ft alatt van, nem MAC-ot futtat és az sRGB színtér legalább 90%-át tudja? Fontos lenne továbbá, hogy ne gamer gép legyen, legyen benne gigabites LAN vagy Wifi 6 de Wifi 6 esetén Thunderbolt 3-as USB-C port is kellene bele. Nézegettem, keresgéltem de nem találok ebben az ár kategóriában. A találatok között van pl. a Dell XPS, HP Zbook, Apple Macbook Air és Pro, Rog Zephyrus G14, stb. Ezek vagy drágábbak vagy az egyéb felsorolt okból nem jók. Vártam, hogy végre megjelenjen az Asus Zenbook UX425 (mert ez minden paraméternek megfelelne) de még mindig nincs magyarországi ár és beszerzési lehetőség, a korábbi modellek fura kékes színe pedig nem jön be ezen az áron. A beszerzés egyre sürgősebb lenne és hiába érdeklődöm az ASUS UX-425 felől, nem tudja senki megmondani mikortól lesz itthon is kapható. Teszt már van róla de ennyi. Köszönöm a segítséget. :))

Új hozzászólás Aktív témák