Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tabela

    tag

    válasz #45553408 #1589 üzenetére

    Visszazárás menete
    A visszazáráshoz gyári állapotú rendszer kell, rootolt rendszerrel, vagy módosított recovery-vel valószínűleg nem megy. (Nekem legalábbis nem ment.)
    Töltsd le a adb/fastboot eszközöket mondjuk innen és telepítsd fel!
    Tedd a telefont FASTBOOT&RESCUE MODE-ba (kikapcs, majd hangerő le és közben bedugod az USB-t)
    Parancssorból a következő parancsot kell kiadni: fastboot oem relock xxxxxxxxxxxxxxxx, ahol az xxxxxxxxxxxxxxxx helyére a bootloader nyitásakor használt kódot kell írni.

    Ekkor a telefonon meg kell erősítsd a szándékodat (hangerő fel, majd power)

    (A konzolon megjelenő Too many links hibaüzenet ne zavarjon!)
    Ezzel a telefon visszazár, de a FASTBOOT&RESCUE MODE-ban Phone Relocked állapotot lehet látni:

    Relocked felirat helyett Locked
    Lépj be a DC-Unlocker oldalra!
    Ha még nincs user-ed, akkor vásárolj 1 creditet. (New user lehetőséget válaszd, adj egy user nevet, email, címet, és kérj 1 creditet) Én paypal-el fizettem ki. Ezután kapsz egy jelszót, ezt jegyezd fel!
    Töltsd le a HCU Client programot és indítsd el.
    Tedd a telefont manufacture mode-ba, ahogy a program kéri. ( *#*#2846579#*#* 1.Background setting
    2.USB ports setting, Manufacture mode, NE zárd be ezt az ablakot)
    Dugd be az USB kábelt
    Vedd ki a kapcsolót az Autodetect COM ports elől, alatta válaszd ki a Huawei Android phone (HiSilicon CPU) lehetőséget, majd alatta az Android adapter PCUI opciót.
    Alatta add meg a DC-Unlocked felhasználó-neved és a kapott jelszavad.
    Nyomd meg a Read phone info gombot
    Nyomd meg a Check account gombot
    Ezután aktív lesz az Unlock oldal, lépj át oda és nyomd meg a Lock bootloader gombot!
    Nekem csak több próbálkozás után sikerült, de ha minden jól ment, ezt fogod látni.

    A végeredmény:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák