Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Balázs Z. #7 üzenetére

    Ezt sajnos eleg sok orszagrol feltetelezheto es jo reszuk demokracia, nem csak papiron, de tenylegesen is. Ha mar ugyis ugyet csinaltak belole, sot mas orszagok, emberek donteseit befolyasoljak, sot attetelesen kenyszeritik is, az elvarhato lenne, hogy nyiltan vegigviszik az ugyet es nem csak gyanusitanak, felteteleznek. Szerintem is kemkedik Kina minden rendelkezesre allo eszkozevel, de ha nem bizonyitjak be, akkor csak az o kezukre jatszanak. Kinek artanak azzal, hogy felfedik hogyan kemkedik Kinanak a Huawei a halozati eszkozeivel? Raadasul az 5G mellett nyakik benne vannak mar a telekom halozatokban a 3-4G vagy epp a vezetekes halozati eszkozeikkel. Ha meg kell szabadulni az 5G eszkozeiktol, valoszinuleg meg kellene szabadulni a korabban telepitett eszkozeiktol is.

    Nekem ugy tunik, hogy ha van is kemkedesi ugye a Huaweinek a fo indok nem az, hanem a kinai tech cegek kikapcsolasa, ha meg erre van lehetoseg. Az USA kormanya szerintem a sajat cegeit is probalja rendszabalyozni a kinai szankciokkal, vamokkal. A kinai nyitassal tul messzire mentek a cegek, kvazi egy evtized alatt felhuztak a nagyon elmaradt Kinat a sajat szintukre es most a tuzoltast latni. A cegek egy resze tovabbra is csak a rovidtavu extraprofitot latja Kinaban, a kormany meg azt, hogy talan mar tul keso. Nagyon csodalkozok azon, hogy Musk Gigafactory-t vitt oda. Ennyi erovel mar felesleges is az ellene folyo ipari kemkedesi ugyekkel foglalkoznia, hiszen onkent es dalolva atadott minden technologiat Kinanak.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák