Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz sing1ep1ayer #72 üzenetére

    Igen,ez egy komoly probléma és valós,ráadásul ki tudja jön-e kellő frissítés,azaz a support mint olyan létezik-e mert a samunál vagy az almásoknál tudjuk van...
    (#82) vtomias
    Nagyon nagyon rosszul gondolkodsz...én éppen Archos 70-et váltottam le a samsunggal... mivel a google speckóinak nem felelt meg az archos, így market sem volt rá hivatalosan,gondolom az azért elég fájdalmas nem?Persze lehetett rá tenni mókolt marketot,csakhogy abban meg nem látszott az összes alkalmazás... pl a launcherpro,akkor mehettem apk vadászatra...azt meg igencsak ki kell választani melyik telefont hajlandó használni modemként BT-vel,merthogy az sem volt mindegy,és akkor ugye a tetves sebességröl ne is beszéljek,ha meg veszek egy okostelót hozzá amely tudja a tethering opciót akkor minek cipeljem az archost?Hogy a 3-4 óra alatt lemerüljön és utána kakukk??És valóban az Archos 70-ben 256RAM van...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák