Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakter24

    őstag

    Srácok, új tok tűnt fel a látóhatáron, az oldalamon a tokoknál mindjárt az első, de a képeket ide is belinkelem.

    Illetve az ide vonatkozó rész, a kényelmeseknek :D

    "Nulladik fajta tok: 100% Magyar kézműves-termék (by Lampi)

    Amit tudi kell róla: "Legyártottam első tokomat a készülékhez, (mivel könyvkötő vagyok) ami a visszahajtható e-bay-es tokhoz hasonló, igényes anyagból készült saját, hazai gyártás, ami készen áll a sorozatgyártásra. Ha a kedves S7-társakat, vagy a blog íróját érdekli a tartó és/vagy a róla készült képek, várom az emileket a lampertj[kukac]gmail.com címre. Szín és feliratozás igény szerint választható.

    A 4 kis fül műanyaggal bevont hajlítható fémlemez, aminek nagyon jó tartása van.
    Színek hirtelen: fekete, bordó, barna, de van sokminden más is. Csak szövetalapú anyaggal dolgozok, hogy tartós legyen. Az én feketémet kb. 1 hónapja használom, nagyon jól bírja a strapát.
    Szegeden lakom. Posta megoldható, de a költségét még nem tudom. A/4 bélelt boríték, levélként, ajánlva, vagy simán feladva.
    A felirat arany, vagy ezüst és csak betűnyomás, minta vagy ábra nyomásához klisé kell, ami plusz költség, de megoldható.
    Ára 2500-3000 ft, igenyektol függően.

    Üdv, Lampi"

    A képek alapján nekem jónak tűnik, úgy kívánok élen járni, hogy az imént rendeltem tőle 1-et, persze névre szóló felirattal! :D

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák