Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • insido

    tag

    válasz bikficc11 #278 üzenetére

    Szia bikficc11 milyen keyboard-ot használsz?

    1. Mert AnySoftKeyboard-nál van shift "billentyű" és úgy tudod használni mint egy rendes bill.-t. az androidost én rögtön lecseréltem. ha nincs meg és le akarod szedni segítek ha kell.

    2. A fent említett kiosztásnál vannak nyilak is amivel karakterenként mozgathatod a kurzort.

    3. Ezt az opciót még nem használtam mélyebben csak elolvastam egy két levelet. De utána nézek.

    4. A készüléken a középső érintőgomb mindig az éppen használt program menüjét hozza elő.
    Operánál jobb alsó sarokban van egy villáskulcs ikon itt előhoz egy szalagot.könyvjelzőt menteni itt tudsz a következő módon:
    könyvjelzők/ a legfelső sorban a megnyitott oldal/oldalak vannak feltüntetve egy körben plusz jellel. pl.: + mobilarena hozzáadása ha erre rányomsz el tudod nevezni illetve hozhatsz létre magadnak mappákat is ahova pakolhatsz.

    ...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

Új hozzászólás Aktív témák