Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakter24

    őstag

    válasz direwolf #2655 üzenetére

    Ez világos érvelés, de szerintem az akksi kivételnek az az értelme, hogy BIZTOSAN kikapcsolódjon, ne csak mondjuk kikapcsoljon a kijelző, bármi program lehet rátéve, mittudomén stb. Nincs akksi = nincs áram. Magyarán bolondbiztos. Az üres SD meg alap, bármi lehet a fájlrendszerrel azon az SD-n, annál nincs jobb, mintha frissen leformázod. Azért mégiscsak egy új szoftver, bármi gebasz van, vagy "bricked", vagy előlről kezded. De ha egyszer nem olvasta az SD-t, akkor úgyis formáznod kell, akkor meg nem nyertél semmit. Szóval ez is így bolondbiztos. Ennyi lenne az álláspontom a dologról. A jampiskodást azért írtam, hogy ne kelljen ezt a sokat mind leírnom hátha úgy egyszerűbb. De nem úsztam meg. Mért baj, ha az ember a biztonságra törekszik egy olyan műveletnél, amit kéthavonta kell max megcsinálni egyszer? Időbe nem fér bele? Értem a HiFis példádat, de azt naponta megteszed, ezt meg ritkán, szerintem belefér. Biztonsági öv nélkül is megy az autó, a gyerek gyerekülés nélkül is megmarad az ülésen, stb, stb... Nade mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó.

    [ Szerkesztve ]

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Új hozzászólás Aktív témák