Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ailton

    tag

    Felraktam az új romot, egyszerűen király, még nem laktam be teljesen de nagyon tetszik...

    Aki esetleg kis segítséget kért annak leírom én mit csináltam a telepítés során. :)

    (előtte pirate rom volt fent. akinek gyári a gépe annak nem lesz teljes a leírás.)

    -minden beállítás elveszett, csak a belső sd és a külső sd adata maradt meg
    -Mentést csináltam a teljes rendszerről a recoveryben (még a régiben)
    -letöltöttem a recovery-t, a gapps csomagot és magát a romot gapps recovery+rom
    -a recovery fájlt (recovery.img) bemásoltam az előző recovery(cwm) telepítő mappájába (ott is van egy recovery.img fájl <- a cwm-et megtaláljátok itt a fórumban)
    -bakter kolléga leírásában bent van a recovery telepítés menete [link]
    -a recovery simán felment, a rendszer elindult többen mondták hogy szokásos billentyű kombináció nem működik ezért rom managerből kell indítani recovery módban a tabot. (rootolt eszközre letölthető marketről)
    -recoverybe lépés előtt belső! sd-re gapps és rom felmásol.
    -indítás recovery módban
    -most elővettem Lawrence74 blogját (hasznos) [link] a "A romot lehetőleg így tegyetek fel:" cimszó alatti részen kell végig zongorázni a formatálásokon wipe-okon.
    -a choose zip from sd card cimszó alatt pedig kiválasztod a romot, majd a gapps csomagot (először rom, utána gapps)
    -majd reboot system

    remélem segítettem, és nem rontottam el a leírást. :)
    mindenki a saját felelőségére telepít. :)

Új hozzászólás Aktív témák