Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz 7Heads Drago #28 üzenetére

    Milyen szakértőkét? Milyen konkrétum van ott leírva? Valami kézzelfoghatót is hozz majd végre, mert névtelen források vélt információfoszlányai (amikben amúgy is az a lényeg, hogy 28 nanométertől régebbi technológiára kaptak engedélyt, mert ez a lényeg, erről szól a cikk, ez a címe is, hiába ragadod ki belőle az egyeltlen olyan dolgot, ami neked tetszik), vagy egy random szám, "kb. 6 hónap", a nagy nulla kb. Mert erre, a 6 hónapra, más magyarázat nincs, azon kívül, amit leírtam. És tudod miért? Mert a korábbi évek P és Mate szériái nem fél év alatt kerültek ekkora számban legyártásra. Hanem maximum 3-4 hónap alatt! Itt van egy bizonyíték is rá: [link] 85 nap alatt 10 millió darab lett eladva, nem leszállítva, eladva! Ez a szám még korábban lett leszállítva, és még attól is korábban lett legyártva, és nekünk nem is kell ekkora szám, "csak" 8,8 millió. Az pedig, ha legkorábban január végén is kezdték a gyártást, bőven megvolt április végére. Ez pedig nem fél év, nem 6 hónap, akárhogy is nézzük. Arról nem is beszélve, hogy ha egy valami változott azóta, az a Huawei eladásainak növekedése belföldön. Ennek a 8 milliónak 2-3 hónap alatt el kellene fogynia (főleg ha a Mate X2 is piacra lesz dobva hamarosan). Nem is csak a gyártósorról, hanem a polcokról is! Ismételten, színtiszta, precedensekre épülő logika. Ugyanaz, amit korábban is használtam, amikor év végére tettem a leállást. Amibe nem illik az általad linkelt cikk random bedobott "6 hónap"-ja, de ha mégis igaz lenne ami ott van, akkor az csak azért, mert egyszerűen lejjebb veszik a gyártás mértékét, hogy tovább kihúzzák. Amit szintén leírtam, egy kommenttel feljebb.
    És odajutottunk, hogy megint csak szájbarágósan ismétlem magam, és továbbra is minden eddigi tény engem igazol. Amiket persze te továbbra sem fogsz elfogadni, pedig borzasztó egyszerűek, és kristálytiszták. Erről egyelőre ennyit.

Új hozzászólás Aktív témák