Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Teo. #18 üzenetére

    első részre: úgy értem erőben nincs valós előnye. turbó módban, hatalmas ingadozásokkal több pontot kap bencs márk tesztekben. ez nem előny. a marketing része okés.

    második rész. ok, hogy csak huawei/honorba mehet, nem ez a lényeg, hanem a 8.8 millió. az semmi. ezért is érdektelen igazából a teljesítménye..

    harmadik részhez: jaja elírtam. gms nélkül az átlagnak kuka. én mondjuk szemeztem ettől függetlenül a p40 pro-val is, mert szánalmasan mélyre zuhant az ára és annyit már megért volna, ha mókolással menne a gms, de hol megy hol nem, értesítések nehézkesek, otp "kivár" (értsd szarik rá), hogy mi lesz hms terjedésével, plusz nem csak a google dolgai hiányoznának, hanem fene tudja van-e olyan program, ami gms nélkül nem, vagy szarul fut, aminek köze sincs alapból a kuglihoz. plusz ha most nincs is ilyen, ki tudja a jövőben lesz-e. szóval elvetettem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák