Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikesgabor

    aktív tag

    Sziasztok.

    Csak be szeretném jelenteni,hogy 2013 július 3.-án 13:46-kor vásároltam a barátnőmnek 12000Ft-ert
    Első tulajtól gyári akksival.
    Egy Huawei Ascend G300-as típusú telefont.(az első fénykép készítéséből tudom pontosan a dátumot)

    Másnap volt egy softver frissítés 4.0.3-ra utána egy rootolás.(CWM nem lett telepítve.)
    Utána egy gyomlálás és kamera tuning.[Ez] a videó vele készült.(sajnos a youtube némileg lebutította egy kicsit)
    A gyári launcher le lett törölve és helyette a system/app mappába a GO Launcher EX 3.10 lett bemásolva.

    A telefon azóta nem lett buherálva.Sem rom telepítés,sem cache ürítés egy árva mókolás nem történt.
    Lefagyni vagy ebből következtén újraindulni (nem emlékszem hogy ez még lefagy vagy újra is indul) talán 2 éve történt utoljára.
    Naponta 2 naponta viszont reggelente egy restart mindig volt.

    Az akkumlátor most kezd vacakolni,de még 2-3 napot vígan elmegy átlagos használattal,ha nincs bántva egy hetet is.Most jött rá,hogy rádugjuk a töltőre és 2 perc alatt tölt bele 50%-ot,vagy egyik pillanatról a másikra eltűnik belőle 40-50% kraft.

    A telefonra vigyáztunk,de azért csórikám kapott rendesen.
    pl:2m-t esett pofára,163cm-ről élére a buszmegálló járdaszigetének kövére(barátnőm épp fényképezett volna)
    Meg a többi amiről nem tudok.
    A kijelzőn 3db mikro karc van.Ami csak erős döntögetés után fel-fel villan.
    A hangerő fel-le,bekapcs gonboknak nem hogy semmi baja,még egy aprót sem lötyögnek!
    A kamera védő lencsén egy apró karcolás sincs!!!!!!
    A hangszórók,mikrofonok egy picit sem recsegnek-torzítanak(teljes hangerőn sem)
    Az összeszerelés a mái napig nem recseg a hátulját pedig csak nagyon feszítve lehet leerőltetni.

    Kb ennyit szerettem volna írni.
    Még annyit,hogy a telefon a mái napig aktív használatban van,ha találok bele akksit akkor biztos vagyok benne,hogy további jó pár évig még ki fog szolgálni!!!

    Teljes és mélységes tiszteletem Huawei! :R !

Új hozzászólás Aktív témák