Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dusanek

    csendes tag

    Átolvastam már mindent, azt hiszem. Két hete "kínlódok" az unlockkal… Sikerült beszereznem a #3133 leírásban levō halott linkben megadott fájlt. Letöltöttem mégegyszer az #5426 linkjérōl. Valamiért nem sikerül… Van, hogy hosszú ideig nem csinál semmit, megjelenik nekem is a körbe mutató két zöld nyíl, majd egy telefon piros háromszögben felkiáltó jellel. Van, hogy újra indul közben, van, hogy nem… Nem tudom, hogy hányszor csináltam végig, de még mindíg locked...Pedig volt, hogy a procedura végén "gratulált" az unlocknak…
    A HTCdev oldalán is próbálkoztam. Nincs a megadott mappában, csak máshol a fastboot.exe .A dos ablakban csak a második részbe írandó, bootloader kezdetū sorok jelennek meg… Már olyan sok hozzászólást, fórumot olvastam át, hogy nem is tudom melyik mit tanácsol… De valahol más módszer volt leírva, aholis megjelent az infoval kezdōdō dos oldal is. Le is mentettem hamar… Megvan mindkét bemásolandó szöveg… Csakhogy a HTCdev oldalán egyszerüen nem lehet bemásolni egyik helyre sem a kért bemásolni valót. Hiába van meg a helye, nem ad rá lehetōséget… Hogyan tovább?
    android verzió 2.3.5
    HTC Senze 2.1
    szoftverszám 2.26.401.3
    Win8, és WinXP gépekkel is megpróbáltam többször, mindkettōnél ugyanaz a fentebb leírt jelenségek.
    Ha valakinek van valami ötlete, megköszönöm…

  • dusanek

    csendes tag

    válasz dusanek #5440 üzenetére

    Sok kínlódás után, nem tudom már milyen superunlockkal, vagy mivel, de tegnap, illetve hajnalban, sikerült unlockolni a telót…
    Viszont most sehogyan sem tudom felrakni a CWM-t. A dos ablak mindíg valamilyen hibát ír ki… A másik módszerrel, hol az a baja, hogy : main version is older; vagy valami cid a problémája. Nemtom sehogy sem rootolni :W

  • dusanek

    csendes tag

    válasz dusanek #5443 üzenetére

    Nos, csak megvan minden :C … Win8 nem alkalmas a WFS piszkálásra. Bármilyen progit próbáltam, vagy cmd-én, dos alatt, valami gondja mindíg volt… Millió féle, millió verziójú supertoollal, one root WFS, semmi, csak hiba üzenetek :W Találtam egy számomra új progit: " Wildfire S Utilily v1.0.7? " (nem elírás, ez a neve :K … Mindent tud, ami kell, -het.Unloock,CWM Recovery,Root,Lock HBOOT. Nekiláttam, majd ez is, sokáig gondolkozik csak... Hm olyan mint a többi, gondoltam. De sokkal igényesebb mint a többi volt. Éjjel is az XPs gépen sikerült elsōre az unlock, ugrott be… Gyerünk pendrive, winXP-s gépen próba… .Minden elsōre, hip-hop… :R WFS, CWM Rcowery, Root. :C Most már csak az sd-rōl futtatás jön, és nekem elég is a tudása :DD

    [ Szerkesztve ]

  • dusanek

    csendes tag

    Minden nagyon jó, mindennel nagyon meg vagyok elégedve :)
    De szeretném kipróbálni az AOPK 4.2.2 romot. Igazából csak telefonálásra, gmailra,néha navira használom, illetve netet osztok meg tabra. No persze kártyáról futtatás is kéne, a navi miatt. Egyéb kívánságaim is vannak, egyedi csengō, sms, gmail jelzés. Ha jól tudom, a 4.2.2 ezeket alapból tartalmazza. Aki használta, próbálta, írjon pár sort, milyen, akadozik-e, stb. Elōre is köszönöm dusika.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés