Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    A napokban minden nagyobb, külföldi oldal tesztjét elolvastam... mindenhol ilyen a "verdikt"... Sajnálom a dolgot. Az idióta "gombok" mindent elrontottak. Meg aztán vannak még vannak itt-ott hiányosságok. Mondjuk a másodlagos kamera igazán lehetett volna egy kicsit jobb, optika stabilizálással, stb... de legalább nem valami ócska, "széleslátószögű" vacak.
    A másik furcsaság meg maga a rendszer... 3-4-5 évvel ezelőtt biztosan nem hittem volna, hogy lehúzzák a tesztelők a Sense UI-t... nem csak itt, mindenütt. Tehát már ez sem indok mellette, mint a régi modelleknél, ahol sokszor ez volt az egyetlen indok. Ahhoz képest, mennyire kevés már az egyediség benne a "stock" droiddal szemben, egész meglepő a bizonyosfokú lassúság, kiszámíthatatlanság. Összességében tehát van egy jól összerakott, jó hangzású telefon (mert talán a telefonálásban is jó). De a képernyő, az akku, a kamerák egy része (az előlapiakat is mindenhol ócsárolják, bár ez nem szempont nálam), a kaotikus kezelhetőség, a furcsa rendszer (ami nem rossz, de már semmivel sem tűnik ki a többi közül, sőt), és az ezekhez elsőre tűrhetőnek tűnő, de minden hiba felfedésekor már egyáltalán nem baráti ár...
    Részemről sajnos ennyi. Adtam egy esélyt, és őszintén sajnálom, hogy elpazarolták azt az esélyt (és a legborzasztóbb, hogy garantáltan nem vagyok az egyetlen).

Új hozzászólás Aktív témák