Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz t72killer #11 üzenetére

    5. nem tudom mit zabál, de anyum miután egy év alatt lerojtolta a tőelm "örökölt" Nexus 9-et kapott egy Mediapad M2-öt, a halálba szidott Kirin 930 nála érdekes játékok alatt se fogy el, munkamellé (tréner, business coach).

    Ott a Snapi 81x vagy 82x-el az utolsó genes Z tablet, az is jó vétel. Esetleg előbújni egy Pixel C-t.

    A nagy kijelző már már zavaró lehet, egy 2,5 órás filmet én például nem tudok kézben tartva végig nézni, mert zavar, ha meg nem tudom sehova letámasztani //vonaton teszem azt, ölbe nem teszek kiperegne...// akkor halott ügy.

    S7e... hmm ezen megfontolásból vettem H8-at, nem érte volna meg a felárat a 9 vagy 10, annyival nem tud többet /ami napi használatban kijönne/, hogy a felárat megérje, a Filterező Ai kamera meg. :DDD

    @adlersson: Mivel a #2-es hsz-ben kihagytam egy betűt nem akartam belemenni végül. De az "[...] egyre jobban... lenne.:DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák