Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz gyuzso #221 üzenetére

    hivásnál nem a beállitott hangon szól és a hozzá rendelt képet nem jeleniti meg.

    Már hogyne. Nálam egyikkel sincsen probléma. A berakott képet kiválóan megjeleníti, és ha egyedi csengést álllítok be, szintén megy. A contact editálásánál egyszerűen beszúrod a megfelelő dolgokat. Egyedi csengőhangot a My Device\My Documents\My Ringtones mappában kell elhelyezni.

    ébresztéshez nem rendelhető saját hang

    Ez speciel lehetséges, bár emlékeim szerint a Dián is meg lehetett oldani, ha bemásoltad a Windows megfelelő könyvtárába. Itt most nem vagyok benne biztos, mert nem próbálkoztam vele.

    A navigációval kb. egy napunk ment el mire megtudtuk csinálni.

    Milyen programról van szó? Nem akarok feltételezgetni, de ha mondjuk egy warez igo-ról, akkor sok szavad nem lehet. Ha bemész pl. a Speedshop-ba, és veszel egy iGo-t, akkor úgy fogsz kijönni az ajtón, hogy tökéletesen megy.
    De hogy mást is mondjak, a HTC honlapján fellelhető Copilot navi 15 napos tesztverziója sem fél napomat, hanem fél percemet vette el: letöltés és telepítés, majd indítás a programok közül.

    Napon egyáltalán nem látszó kijelző.

    Milyen fényerővel használod a gépet? Be tudod állítani a Settings -> Power -> Backlight menüpont alatt. Déli napsütésben, 90 fokos szögben sosem fogod úgy látni, mint éjszaka, de ettől még tökéletesen olvasható (oké, nyilván nem a kék alapon zöld betűkkel írt weblap).

    az akksi egy napot sem bir ki

    Én zenehallgatásra, netezésre is használom, ráadásul 3G hálón vagyok vele, reggel elmegyek, este megjövök, még működik. Igaz, a második napot tuti nem bírná ki. Ez nyilvánvalóan fehasználásfüggő dolog: ha neked napi 4-5 óra a normális beszélgetési idő, akkor könnyen lehet, hogy lemerül. Amúgy a későbbiekben (vagy talán már most is) lehet majd "extended" akksikat venni hozzá.

    Nem lehet a rezgés ritmusát változtatni.

    Na ez tény (bár éppen lehet, hogy találhatnál rá valami programot), bár még sosem hallottam senkit, aki ezt neheznémyezné :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • DarkGubi

    aktív tag

    válasz gyuzso #221 üzenetére

    ébresztéshez nem rendelhető saját hang

    Én ezt (is) egy programmal oldottam meg:
    G-Alarm - v1.5.1 [DIRECT LINK]
    A G-Alarm 1.5.1-es verziója még ingyenes és magyar és WVGA támogatása is van és támogatja a HTC érzékelőit (fény, giroszkóp). Nagyon jól testre lehet szabni.

    Persze tudom, hogy X formátumban lévő zenefájlt Y mappába kell másolni, hogy a Windows is lássa, de ez a program jobb.

    MOD: Azt is be lehet állítani, hogy rázásra hagyja abba az ébresztést (én ezt használom), vagy ha felkapcsolod a lámpát, akkor automatikusan leáll (vényérzékelőt használva).

    [ Szerkesztve ]

    Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

Új hozzászólás Aktív témák