Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz ATI #31 üzenetére

    Na, offoljuk szét a topicot! ;)
    Szóval a 30Y-hoz hasonló zenekarokat leginkább a zenei rész miatt szeretem, a dalszövegekben nagyon ritkán találok értelmet, nagy tanulságokat meg kvázi soha, pedig egy csomóan arról beszélnek, hogy ezek versek meg én nem tudom... Ellenben a 30Y zeneileg sem mindig egy nagy durranás, ezért van, hogy csak pár számot kedvelek tőlük, mert azok viszont nagyon odacsapnak.
    Ellenben a tagok.. szóval a Beck Zoltán szerintem karmesternek készült csak véletlenül zenész lett, legalábbis a kézmozdulatai alapján erre tudok asszociálni, nagyon komikusan kalimpál, de még belefér. Ellenben Gradvolt Endre és Varga Ádám roppant unszimpatikusak, szerintem valami guitar-heronak hiszik magukat, közben... hát, semelyikőjük nem Jimi Hendix, és akkor nagyon finom voltam. Mindezek ellenére azért ott leszek hetedikén a PeCsában.. :U Az új dalokat meg majd meghallgatom, köszi!

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák