Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barnee88

    tag

    kicsit tanácstalan vagyok, vegyek e most egy one x-et vagy várjak az s3-ra...
    nagyon tetszik ez is, csak van egy két bosszantó dolog benne.
    Tegra 3 ide vagy oda, a One S-ben lévő 2 magos S4 proci simán leveri ezt minden tesztben, ami elég szomorú, ráadásul a tegra 3 iszonyatosan melegedik terhelés alatt, több helyen is írták, hogy komolyabb játékok alatt alig lehet fogni a telefont olyan forró.
    Ugyanez a mostani s2-mnek is a baja, elég idegesítő, azt hittem a polikarbonát ennél jobban szigetel majd.

    Jó a sense meg minden, de miért nincsenek a lehúzható sávban olyan gyorsbeállítások mint a touchwiznél??
    Ez nekem nagyon furcsa lenne, annyira megszoktam már a samu kezelőfelületét.

    Ezen kívül még sokan írták, hogy hajlamos megfagyni a sense a telón, és böngészőből kilépve néha 5-10 másodpercet kell várni míg újra betölt.

    Összességében tehát, nem mondhatni tökéletes telefonnak, arról nem is beszélve, hogy az S3 lehet, hogy köröket fog erre verni, akkor pedig nagyon mérges lennék, ha most vennék egy ilyet.
    Mondjuk ha kijön az s3, az ennek is lenyomja majd az árát, csak sajnos nagyon türelmetlen vagyok :))

Új hozzászólás Aktív témák