Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz szrobi66 #27993 üzenetére

    en nem ertem, hogy miert kell ennyire a tenyek ellen beszelnetek.
    egyik kezemben sIII, masikban HOX, holnap hozza a futar a One-t.
    tehat nem markahusegrol van szo, hanem arrol, hogy a htc one x-ben levo akkumulator azonos hasznalat eseten csak kb. 65-70%-at tudja az sIII-enak.
    az, hogy a csamcsung a htc-hez kepest csak egy kozepkategorias marka lenne, ezt is vitatom.
    most neztem eppen meg mindket keszuleken a gorog eurovizios dalt. (egyebkent nekem ez az egyik kedvencem.... :B )
    hat en nem tudom, de a videoklippet nezve a fekete mellett reszletgazdagsagban is a csamu a nyero.
    hangminosegben a loudneses beats audio kiemeles es hangeronoveles moge bujva nalam a hox ezen a teren sem nyero.
    a kamera osszehasonlithatatlan, melyben szinten (szamomra) a csamu teljesit jobban.
    az elso kamerat pedig htc tulajdonosoknak nem szaban osszehasonlitani a csamcsungeval, mert abban brutalis a kulonbseg.
    a sense szebb, mint a tw, de zart, szamomra tul sok kompromisszumot igenylo felulet.
    a garancia bukasa nelkul nem alakithato szoft is negativum... szerintem.
    a csamcsunggal azt csinalok amit akarok, majd kb. 5 perc flash-el gyari allapotra allitom vissza nyom nelkul.
    a kulso haz minosegibbnek tuno kidolgozasa nem jelenti azt, hogy maga a keszulek ezaltal felsobbrenduve valik.
    a sok apro fricska egyeseket (mint pl. engem) annyira zavar, hogy nem tudok egyutt elni vele.
    a one holnapi (bocsanat, mai) erkezese elott kicsit ideges vagyok, de bizakodok, hogy mindenben jobb lesz az elodnel!

    ja es nem akarok vitazni.... :N

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák